Raver Service Constanta -neseriosi

Constanţa
costygsm
Posts: 1
Joined: 01 Aug 2010, 17:16
Auto:

Raver Service Constanta -neseriosi

Post by costygsm »

Salut,
am avut zilele astea o experienta neserioasa cu cei de la Raver Constanta.Am probleme cu radio cd-ul,am fost de mai multe ori la ei si pana la urma mi-au facut comanda sa-l schimbe pe garantie.Am fost la ei,au bagat masina in service si cand o scot surpriza,radio cd-ul "nou" era plin de praf da bine de tot..am zis hai fie si am plecat.Spre seara l-am probat si ce sa vezi avea aceleasi defecte,sarea pe radio,nu mai functionau butoanele,disc error...Am fost inapoi la ei iar domnul cristi Vlad care sustine ca e sef de service imi zice cu nerusinare ca a fost schimbat si ca ala nu e praf..si ca s-a depus cand l-au montat desi jegul era gros si pe butoane si pe fanta unde intra cd-ul.Ideea e ca ori nu l-au schimbat,ori au pus altul vechi si pe cel nou l-au maritat.Deocamdata am facut plangere la opc si astept rezultatele.va tin la curent si aveti mare grija cu baietii de acolo :D
Numai bine

Sper ca am postat unde trebuie.

bodo
Posts: 209
Joined: 06 May 2009, 16:38
Auto:
Location: Mangalia

Re: Raver Service Constanta -neseriosi

Post by bodo »

Stiam ca cei de la raver sunt incompetenti dar nu credeam ca o sa se coboare asa de jos. Oricum cu vorba buna nu o sa rezolvi nimic caci Radu Verziu (patrionul) este in cardasie cu angajatii, eu sunt patit.
Eu inca mai sper ca economia romana sa-i elimine pe incompetenti....
CT 22 BOF cee'd HB - mai negru ca dracu'
"daca vine apocalipsa nu disperati!, veniti in Romania caci noi suntem cu 50 de ani in urma"

Post Reply

Return to “Raver Service”