SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

În...carne şi oase în România din octombrie!
king
Posts: 2
Joined: 05 Oct 2012, 10:09
Auto:

SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

Post by king »

dragii mei

am avut parte de 2 surprize una neplacuta si una inca nu stiu cum sa o caracterizez ... din partea kia motors o sa va povestesc mai jos
masina comandata de mine SOUL AT nu a venit nici azi dupa 3 luni de l a plata avansului, daca pana acum am avut parte doar balbe si amanari fara rost si saptamani in care eu am asteptat sa primesc un raspuns profesionist de la consultantul de vanzari, nu mai vorbesc de nervi consumati si planuri de viitor amanate sau chiar anulate .am sunat din nou pe cel care mi-a vandut masina si surpriza iarasi ....stai..... sa vedem ......nu am raspuns b;a bla bla m-am uitat pe site-ul KIA.ro ( va recomand si voua la fel ) si acolo am vazut un nume GEORGE DAMIAN si am cerut o intalnire cu dumnealui .
Directorul de vanzari o persoana foarte agreabila am voprbit cu el despre masina discutie din care am inteles situatia ( macar omul asta mi-a creeat senzatia ca cineva se agita pentru mine) si am decis sa mai astept 7 zile pana cand dl DAMIAN a promis ca ma va contacta

recomand tuturor celor care au probleme cu intarziierea masinilor orice model sa il contactati pe acest domn sunt convins caz este singurul care va poate informa intrun mod corect nu stiu daca si onest ( inca nu am incheiat subiectul ) dar macar nu ai senzatia ca pierzi timpul discutand cu dumnealui

revin cu noutati

king
Posts: 2
Joined: 05 Oct 2012, 10:09
Auto:

Re: SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

Post by king »

imi mentin afrmatiile asupra dlui George Damian il recomand cu cea mai mare caldura

little_d
Posts: 4
Joined: 24 Dec 2012, 12:36
Auto: Soul

Re: SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

Post by little_d »

Salut,

ma bate si pe mine gandul sa imi cumpar un Soul.
Am fost si am facut un test drive si chiar mi-a placut, insa as vrea sa stiu opinia unui posesor sa stiu la ce sa ma astept.
daca se poate sa impartasesti din experienta ta, ar fi foarte bine!

multumesc
Alex.

Dennis
Ghost
Posts: 690
Joined: 30 May 2007, 11:51
Auto:
Location: Bucuresti

Re: SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

Post by Dennis »

@little_d, s-ar putea ca ca cele 2 posturi sa-i fi apartinut chiar acestui domn numit George Damian.Singura noutate cu care a revenit userul king a fost ca-l recomanda calduros pe acest domn Damian.Asa ca eu zic sa n-ai prea mari asteptari...
LX Best 1.4 + GPL, machine silver, IF-07-SBI

little_d
Posts: 4
Joined: 24 Dec 2012, 12:36
Auto: Soul

Re: SOUL - Livrare intarzaiata 3 luni

Post by little_d »

Ma gandeam si eu ca pot obtine niste informatii, avand in vedere ca ultimul mesaj a fost postat acum doua luni.
incerc cu un mesaj privat poate.. poate :)

Post Reply

Return to “Soul”