[Accident] "Ghinion cat cuprinde "

User avatar
psystem
Geologu'
Posts: 1776
Joined: 16 May 2007, 13:53
Auto:
Location: Focsani

Post by psystem »

Asta nu mai stiu insa nu cred ca azotul elimina posibilitatea unei explozii(pana).

Bafta
KIA Cee'd 1,4 GLS, 07/07/07, Mars Red, Base + Cateva optionale ODO: 121.000+ Km///album\\\///JB\\\
DACIA Logan 1,4 MPI+GPL, 01/06/10, Bej Laureate ODO: 76.000+ Km
DACIA Duster 1,5 dCi 4X4, 11/12/13, Laureate, Gris Comete ODO: 0.050+ Km

vori
Posts: 52
Joined: 26 Oct 2007, 22:11
Auto:
Contact:

Post by vori »

Si ca sa vedeti ca lucrurile nu sunt chiar asa de "negre" precum par uneori, azi am fost anuntat de serviciul de securitate de la poarta companiei unde lucrez ca mi sa gasit borseta cu acte, de catre un lucrator care tundea iarba.
Acum am inteles ca "profesionistii" din romania au caracter.Au luat banii, mai putin monezile, iar borseta impreuna cu toate actele, portofelul, ochelari pt calculator, stic memorie., carduri bancare, acces....... au aruncat o la 3 km distanta de locul faptei - in fata companiei unde lucrez.Asa da....bravo lor !!
Mai ca le-as face cinste si cu o bere !!

Multam celor de pe forum care m-au incurajat si inteles !!
BEST - 1,4 GSL LX MT -SO RED

User avatar
psystem
Geologu'
Posts: 1776
Joined: 16 May 2007, 13:53
Auto:
Location: Focsani

Post by psystem »

:)

Vezi? Hai ca se putea si mai rau.

Bafta
KIA Cee'd 1,4 GLS, 07/07/07, Mars Red, Base + Cateva optionale ODO: 121.000+ Km///album\\\///JB\\\
DACIA Logan 1,4 MPI+GPL, 01/06/10, Bej Laureate ODO: 76.000+ Km
DACIA Duster 1,5 dCi 4X4, 11/12/13, Laureate, Gris Comete ODO: 0.050+ Km

vori
Posts: 52
Joined: 26 Oct 2007, 22:11
Auto:
Contact:

Post by vori »

psystem

te rog sa ma crezi ca ma simt de parca as fi castigat la loto. Numai sa fi vazut fetele politailor care se faceau ca ma asculta cand ii rugam sa verifice daca sa primit ceva la ei...adus de cineva...eu tot speram...
Imi venea sa ii mananc dar ma gandeam ca a fost vina mea....ei nici o treaba sa zici ca ajuta cetateanu'.....sau sa ii intelega.....doamne fereste sa ajungi sa depinzi de ei in diferite contexte........dar dupa cum spuneam...sunt multumit ca exista "hoti cu obraz".
BEST - 1,4 GSL LX MT -SO RED

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

vori wrote:S.....azi am fost anuntat de serviciul de securitate de la poarta companiei unde lucrez ca mi sa gasit borseta cu acte, de catre un lucrator care tundea iarba.
Yesss! \:D/
deci cate zile a durat? ....mi se pare ca e perioada standard :lol: !

sa fii tu sanatos!

PS: ..in ce priveste chestia cu "hoti cu obraz"....MA LASI ?!!!! Cap_PDT_01_25
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

vori
Posts: 52
Joined: 26 Oct 2007, 22:11
Auto:
Contact:

Post by vori »

ida01ro

a durat 3 zile dar cred ca daca nu era weekend-ul (adica 2 zile ) in acest interval o gasea lucratorul care tundea iarba - a doua zi.
cat priveste "hoti cu obraz" am vrut sa spun ca putea foarte bine sa o arunce intr un tomberon si ......sanatate !!
Ok, Bafta tutturor si daca, din pacate, aveti parte de jupani, macar sa se comporte ca in cazul meu !!
BEST - 1,4 GSL LX MT -SO RED

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

..nu te entuziasma! un politist mi-a explicat ca a fost bine ca a gasit mobilul si portofelul (din piele) care au putut fi valorificate ...bani nu erau!

adica daca meseriasul nu avea satisfactia muncii sale, tomberonul le manca ! se pare ca sunt niste reguli nescrise....ale unei lumi pe care noi nu o stim! :shock:

la tine , ca si la mine...am fost in STANDARD....asta este!

PS: topic inchis ?
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

vori
Posts: 52
Joined: 26 Oct 2007, 22:11
Auto:
Contact:

Post by vori »

Yes.Thanks.
BEST - 1,4 GSL LX MT -SO RED

Post Reply

Return to “Accidente”