[Accident] Am pierdut capacul care se scoate de la far

Post Reply
Blad3XL
MadDriver
Posts: 68
Joined: 17 Dec 2007, 19:19
Auto:
Location: Galati

[Accident] Am pierdut capacul care se scoate de la far

Post by Blad3XL »

Need help!!! foarte urgent. Am facut o belea mai mare ca mine, am pierdut capacul care se scoate la far cand vrei sa schimbi becurile.Farul e cel de pe partea soferului si capacul e cel de langa radiator. Daca stie cineva de unde sa cumpar(P.S: La dealer nu vreau ca ma tine 3-4 saptamani si nu vreau sa-mi intre apa). Deci ma gandeam la cineva care a avut accident cu masina si trebuie sa schimbe farul sau l-a schimbat deja si are farul vechi - HELP -. Dau bani numa sa aiba cineva. Multzam
Kia Sii'D 1.4 109Cp Abyss Blue , Best ii zice. GL-23-ADC. P.S: Feriti-va de magarush!!!
Honda Civic '96 tot 1.4 dar mai potenta putin >:). GL-22-ADC

Blad3XL
MadDriver
Posts: 68
Joined: 17 Dec 2007, 19:19
Auto:
Location: Galati

Post by Blad3XL »

Si o poza ca sa va dati seama despre ce e vb:
Image
Kia Sii'D 1.4 109Cp Abyss Blue , Best ii zice. GL-23-ADC. P.S: Feriti-va de magarush!!!
Honda Civic '96 tot 1.4 dar mai potenta putin >:). GL-22-ADC

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

incearca la un magazin de piese auto de import. S-ar putea sa se potriveasca de la alta marca/masina.... ma gandesc ca poate au o dimensiune standard...

P.S. Incearca un capac de la un far de cielo. S-ar putea potrivii ;)
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
mykep
On Air
Posts: 824
Joined: 15 May 2007, 11:26
Auto:
Location: Brasov
Contact:

Post by mykep »

piesele ramase dupa accident de obicei raman la dealer, deci sanse mai mari tot la ei ai sa-i intrebi daca au vreunu ramas de la cineva.
Kia Cee'd 1.4 GSL Abyss Blue, Best + Opt
BV 77 MKP
ODO 71.000 KM

Post Reply

Return to “Accidente”