Cine vine din Galaţi la Coloană?

Aici am strâns toate discuţiile pregătitoare ale Coloanei
iony
Posts: 72
Joined: 21 Apr 2009, 11:52
Auto:
Location: Braila
Contact:

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by iony »

MeGeNe wrote:@aeon, daca veniti prin Ploiesti aveti vreo 30 km in plus
ruta buzau-nehoiu o fi mai scurta dar trebuie sa luam in calcul timpul pierdut la serpentine.
consider ruta buzau-ploiest mai rapida, in ciuda km in plus

stabilim maine daca mergem impreuna?
ceed 1.4 classic;incalzire scaune;geamuri ionizate spate; jante_205;cheie briceag; red mars; 2 feb 08;BR.80.JON_ 125.600 km,
http://www.4shared.com/file/132897436/6 ... _001_.html

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by MeGeNe »

Vedeti ca s-a schimbat locul de intalnire in Ploiesti. Nu ne mai intalnim la Billa, ci la un sens giratoriu, pe centura de vest.
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by danny86 »

MeGeNe...............am rugamintea sa citesti intreg textul mesajului si s ail interpretezi cum trebuie...........nimic nu este schimbat din ceea ce am planificat......am spus doar ca.....daca pana vineri.....colegii din Galati nu dau nici un semn afirmativ in legatura cu venirea lor in Ploiesti iar legat de lista facuta la Ploiesti.......nu va mai dori nimeni sa se inscrie pe ea.....atunci locul de intalnire o sa fie schimbat....si anume....SENSUL GIRATORIU LA INTRARE PE CENTURA STREJNIC orele 10.00......insa astazi este miercuri....pana vineri mai este destul timp pentru a afla cum vom proceda.....AM SPECIFICAT....LOCUL DE INTALNIRE SE SCHIMBA DOAR DACA GALATIUL NU VINE IN PLOIESTI SI CEI DIN PLOIESTI NU SE MAI INSCRIU PE LISTA AFISATA

Va rog frumos.....citit bine si interpretati corect mesajul deorece ar fi pacat sa se produca neintelegeri si ca atare nervi

am lasat si un numar de telefon si am spus ca pentru orice nelamurire sa ma sunati......


AM SA PUN DIN NOU MESAJUL PENTRU A FI VIZIBIL SI IN TOPICUL CU GALATI:


Daca pana vineri nu vor mai aparea alte masini inscrise pe lista.......iar cei din Galati nu ne vor da un raspuns afirmativ legat de venirea lor in Ploiesti pentru a intra in coloana cu noi......locul de intalnire nu o sa mai fie parcare Billa orele 10.00 deoarece am fi doar 2 masini din Ploiesti....adica eu si Mihay urmand ca ceilati care sunt inscrisi pe lista pana in momentul de fata sa ii luam de pe traseu....Campina respectiv....Sianaia

Am luat decizia aceasta deoarece din Bucuresti vor venii foarte multe masini cu siguranta peste 20 si nu ar fi ok sa ii bagam in oras si Doamne fereste sa mai prinda si bariera de la Vest.......ca atare.....daca lista ramane asa locul de intalnire va fi.....SENSUL GIRATORIU DE LA STREJNIC INTRAREA PE CENTURA orele 10.00 (exista spatiu suficient pentru stationare 10 minute pana in sesnul giratoriu)

Pentru informatii si detalii ma puteti gasi la numarul de telefon 0728312402.......


PS Mihay...oricum noi vom vb la telefon si eventual pentru cei care au intrat pe forum si au citit topicul deschis si nu vor mai intra pana la eveniment eu totusi voi merge si pana in parcare la Billao sa fiu acolo in jurul orelor 09.50 pana la 10.00 in cazul in care ar exista cineva care vine la Billa


Asa ca asteptam pana vineri sa vedem cum vor decurge lucrurile.....
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by alpinad »

O MARE RUGAMINTE!!!!are cineva drum din Galati la Matca sa aduca ceva la coloana?
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by MeGeNe »

@danny, scuze, ziceam doar ca noi, cei care plecam din Bucuresti nu ne mai intalnim cu cei din Ploiesti la Billa-Ploiesti ci pe centura, la un sens giratoriu (am inteles ca e cel spre Strejnic). E ok asa, ca mai castigam timp. Scuze inca odata daca am gresit cu ceva.
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by danny86 »

MeGeNe......eu sunt din Ploiesti....eu am deschis topicul Plecare Coloana Ploiesti.....si tot eu am propus varianta cu intalnirea pe centura in cazul in care cei din Galati nu vor mai venii in Ploiesti....si nu vor mai exista persoane care se vor inscrie pe lista de la Ploiesti......pentru a nu va mai baga pe toti in Ploiesti ca nu are sens.....

Sunt 2 variante....

1) Vine Galatiul la Ploiesti sambata si ne anunta pana vineri seara.....atunci e vedem in parcare la Ploiesti Billa la ora 10.00 RLK stie traseul
2) Nu vine Galatiul in Ploiesti si nu ne anunta pana vineri seara.....atunci ies cei din Ploiesti la centura langa sensul giratoriu la ora 10.00

asa ca asteptam pana vineri......totul este in functie de Galati si de lista de la Ploiesti care stau cu ochii pe ea sa vad daca mai creste sau nu :lol: :lol: :lol:
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

aeon
Posts: 908
Joined: 06 Jul 2008, 21:52
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by aeon »

sorry guys....din pacate nu pot veni la coloana cu voi :( , scartari de sefi pe care ii am nu se mai satura de bani si nu ma invoira sambata....nu pot veni :( :(
Hit The Road ODO 56k+, 1.4 best Abyss Blue, 6.03.2008
Image
ImageImageImageImage

RZW
Posts: 100
Joined: 31 Mar 2008, 23:14
Auto:
Location: Galati

Re: Cine vine din Galaţi la Coloană?

Post by RZW »

Maine dimineata plec si eu cu inca un coleg cu ceed. Asadar inca 2 masini. Ne vedem la Brasov! Venim pe Oituz.
KIA CEE'D, 1.4 LX BEST, PISTON GREY, GL-26-RZW
Masina cu NR.10 in MAREA COLOANA de la BRASOV !

Post Reply

Return to “Arhiva organizării unui eveniment extraordinar!”