CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Post by crispisu »

@cs: ti-a fost transmisa confirmarea :wink:

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club

Post by MeGeNe »

La concursul organizat la intalnirea din iunie de la Sambata de Sus am reusit sa obtin locul 3 la baraj cu Brill, premiul constand intr-un tratament gratuit Paint Sealant oferit de Car Spa. Datorita programului foarte incarcat, abia ieri am reusit sa-mi "ridic" premiul. Am fost la Car Spa iar baietii de acolo s-au ocupat de masina. A iesit foarte bine. Astept sa vad cum se comporta in timp si mai revin cu detalii. Ii multumesc pe aceasta cale domnului Ianis Adam de la Car Spa care a acceptat sa-mi "inmaneze" premiul cu toate ca era valabil pana pe 30.09.2010. A fost foarte amabil si datorita faptului ca mi-a raspuns prompt la toate intrebarile pe care i le-am pus referitoare la detailing.
Inca odata, multumiri CAR SPA!
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

mortymer
Posts: 477
Joined: 04 Jun 2008, 20:18
Auto: kia cee'd 2009
Location: Mainz / Bucuresti

Re: CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club

Post by mortymer »

am facut si eu acum 2-3 zile matizul la ei... interior, exterior si motor... curatare cu abur... a iesit ff ok... desi am fost cu matizul am beneficiat de 10% reducere pentru clubkia.ro... recomand...
matiz e/ac rosu super 18.12.2003 - B-03-JOF
cee'd city 1.4 gsl so red 30.12.2008 - B-05-JOF
sica: http://picasaweb.google.ro/gabi.morariu/Sica#

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”