CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Post by tipitip »

CAR SPA oferă 10% reducere la serviciile sale membrilor noştri (cu card, procedura standard, prezentat standard sau privat către mine pentru a-i confirma ofertantului faptul că aveţi solicitare de card)

CAR SPA vine in intampinarea noastra prin servicii de intretinere si reparatii auto rapide si eficiente pentru autoturismele KIA (cee'd, rio, sportage, sorento, etc.)
Avantajele majore ale acestor servicii sunt :
- Garantie de 12 luni pentru toate serviciile
- Cost si timp redus
- Nu demontam de pe autoturism nici unul din elementele ce urmeaza a fi reconditionate

Repararea zgarieturilor – Se intervine prin vopsire si lacuire doar pe zona afectata in codul de culoare al autoturismului.
Inlaturarea denivelarilor caroseriei – sunt inlaturate deformarile caroseriei, fara a fi necesara demontarea elementului afectat.
Reconditionari jante – repararea jantelor din aliaj pe partea verticala a acestora, pastrand nuanta originala.
Reconditionare parbriz – repararea ciobiturilor fara a influenta rezistenta si nici proprietatiile optice ale parbrizului
Reparatii spoilere si bandouri din plastic – reconditionarea spoilerelor si barelor de protectie din plastic si fibra de sticla, crapate, rupte, sparte, deformate.
Reconditionarea interiorului – reconditionarea oricarei deteriorari la interiorul autoturismului pe elemente din plastic, tesaturi, piele, stofa, mochete - zgarieturi, arsuri de tigara, rupturi, crapaturi piele ( bord, tapiterie bangheta, mocheta, plafon, etc)
Spalare si curatare interior - spalatul cu jet de abur este solutia cea mai bună pentru curatarea si dezinfectarea interiorului –bord, banchete, mocheta, tapiterie, plafon, portbagaj. Se poate elimina orice tip de pata.
Spalare si curatare motor – spalarea ecologica cu jet de abur este cea mai indicata pentru compartimentul motor deoarece nu sunt afectate componentele electrice si electronice, elementele din plastic si cauciuc, iar praful si depunerile de orice fel sunt indepartate eficient si fara riscuri.
Tratament profesional pentru vopsea - elimina micile zgarieturi, reinprospateaza culoarea, intareste lacul. Stratul protector oferă o rezistenta sporita asupra razelor UV ce determina efectul de matuire, protejeaza impotriva deteriorarilor cauzate de materialul antiderapant pe timp de iarna, nu permite depunerea prafului.(ATENTIE !!! nu se foloseste polish sau ceara auto)
Polish faruri – procedeul inlatura aspectul de matuire al farurilor din sticla sau plastic, redandu-le claritatea originala.

Date de contact:

CAR SPA Bucuresti
Str Lt Moga nr 5 (Sos Fundeni)
Tel : 021.240.20.71 / 0756.086.303
e-mail: contactbucuresti@car-spa.ro

Program : Luni –Vineri 09 :00 – 17 :00


SERVICII UM PRET ron (cu TVA) Timp maxim de remediere
1 Reconditionare interior (plastic, vinil, piele, tesaturi) Autoturism 200.00 1 ora
2 Tratament profesional pentru vopsea Autoturism 500.00 3 ore
3 Spalat interior (cupola, scaune, mocheta, fete portiere, portbagaj) Autoturism 300.00 2 ore
4 Spalat motor Autoturism 150.00 2 ore
7 Reparatii caroserie lovituri usoare Autoturism 250.00 2 ore
6 Reparatii zgarieturi vopsea / element caroserie (pentru fiecare element in plus se adauga 42 ron) * pt deterioarari pe o suprafata mai mica de 20 cm, disc de 50% Element 200.00 3 ore
5 Reparatii janta Buc 120.00 3 ore
8 Reparatii spoiler Buc 200.00 3 ore
9 Reconditionare parbriz Buc 120.00 2 ore
10 Polish faruri (2 buc) Set 120.00 1 ora

Un reprezentant al CAR SPA vă va răspunde pe cât posibil la întrebări!

Mulţumim CAR SPA
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

J0hn D0e
Posts: 108
Joined: 16 Oct 2007, 20:07
Auto:
Location: Bucuresti

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by J0hn D0e »

preturile afisate includ reducerea de 10% sau nu?
Kia Cee'd 5 usi 1.6 GSL, Classic, Oil Blue.

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by tipitip »

Nu, sunt preţurile de... listă, fără discount!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

CarSpa
Posts: 21
Joined: 10 Dec 2009, 13:02
Auto:
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by CarSpa »

Buna ziua tuturor,

Câteva lămuriri

SERVICII UM PRET ron (cu TVA) Timp maxim de remediere
1 Reconditionare interior (plastic, vinil, piele, tesaturi) Autoturism 200.00 1 ora
2 Tratament profesional pentru vopsea Autoturism 500.00 3 ore
E 200 in alte parti
3 Spalat interior (cupola, scaune, mocheta, fete portiere, portbagaj) Autoturism 300.00 2 ore
E 150 in alte parti
4 Spalat motor Autoturism 150.00 2 ore
E 15 in alte parti. Da 15 nu 150!!!


2 Tratament profesional pt vopsea - nu stiu la ce anume te referi cand spui ca E 200 in alte parti. Ceea ce-ti pot spune eu este ca
- serviciul respectiv, din pacate sau fericire, nu este gasit in nici o alta unitate service.... de ce ? pt ca nu face parte din categoria polish sau ceara.... asadar, cu ce-l compari ???
3. Spalat interior - se face cu jet de abur - nu se regaseste serviciul in nici o alta unitate service. Asadar, cu ce-l compari????
4. Spalat motor - se face cu jet de abur - nu se regaseste serviciul in nici o alta unitate service. Asadar, cu ce-l compari????

Ceea ce mai doresc sa adaug este faptul ca oferim servicii de o calitate superioara cu materiale profesionale.

Boby

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by Boby »

Cred ca ar fi necesara postarea unui formular de reducere cum se procedeaza in alte parti.

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by crispisu »

Aceasta este o oferta pentru cei ce vor sa beneficieze de ea! Nu este obligatoriu pentru niciun membru al forumului sa beneficieze de aceste servicii. Cine doreste este binevenit si beneficiaza de reducere! Cine nu, este rugat sa deschida topic la sectiunea "Sugestii si reclamatii". Cei ce nu vor respecta ceea ce am spus mai sus si vor continua discutiile in contradictoriu pe acest topic vor fi sanctionati cu Avertisment. La al treilea Avertisment se primeste BAN. Multumim pt intelegere.

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by tipitip »

@boby Reducerea o avem în baza cardurilor (confirmărilor de cerere), nu e nevoie de alte formulare.

btw, ţi s-a făcut confirmarea!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

CarSpa
Posts: 21
Joined: 10 Dec 2009, 13:02
Auto:
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by CarSpa »

Salutare

va stam la dispozitie pt orice lamuriri sau detalii suplimentare.

Bafta'n trafic.

User avatar
bondalicir
Posts: 1820
Joined: 02 Mar 2008, 02:56
Auto:
Location: Buftea
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by bondalicir »

am fost la carspa acum o saptamana sa rezolv cateva probleme la masina. bara putin julita si farul zgariat si putin matuit. un prag infundat de la gheata de asta iarna si alte cateva puncte de vopsea sarita tot de asta iarna. cu ocazia asta am facut si un tratament la vospea care costa 450ron pt membrii clubkia, insa face toti banii. sunt doua solutii care se aplica cu bufferul si la final masina ramane ca sticla. foarte fina si stralucitoare. intareste si lacul deci e mai rezistenta la pietricele. cand am fost la spalatorie ieri m-a intrebat daca am dat-o cu ceara. nu sta apa deloc pe ea. e o diferenta enorma fata de vopseaua originala si cum ramane dupa tratament. sa vedem daca chiar tine un an cat e grantata.
pragul mi-a iesit ca nou. farul a mai ramas putin zgariat ca era adanca zgarietura si daca insista risca sa se matuiasca. unde era doar matuit de la incident a iesit super ok. oricum totul mi-a fost explicat inainte stiam ca farul nu are cum sa iasa ca nou. oricum nici nu se mai observa.
in concluzie NOTA 10 CARSPA. multumesc.
kia ceed FL 1,6dsl Hp SW galben dakar , Style, 6MT, EcoDynamics ODO 258.000
kia proceed FL 1,6dsl Hp white, Style, Pachet sport ODO 142.000
Kia Sportage 1.6 TGDI 7DCT GT Line New Infrared 43.000
Probleme cu laptopul? incearca aici : http://www.depanarelaptop.ro

arlionok
Posts: 215
Joined: 14 Oct 2008, 13:57
Auto:
Location: Timisoara

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by arlionok »

CarSpa wrote:Salutare

va stam la dispozitie pt orice lamuriri sau detalii suplimentare.

Bafta'n trafic.
In Timisoara nu ajungeti?
Kia Cee'D SW Kompass Blue, 1.4 GSL Best
http://picasaweb.google.com/arlionok/Ma ... MxkVc#[url]
Image

CarSpa
Posts: 21
Joined: 10 Dec 2009, 13:02
Auto:
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by CarSpa »

In Timisoara, momentan nu. te asteptam in Bucuresti.

Bafta'n trafic !

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by tipitip »

Acum că am ieşit din sezonul rece şi mai toţi avem câte o urmă a gheţei şi zăpezii şi suntem hotărâţi ca pe vitor să ne protejăm maşina aşa cum trebuie, CarSpa a pregătit pentru ClubKIA.ro o promoţie:

Este vorba de tratamentul profesional pentru vopsea (Paint Sealant), consta in aplicarea unui strat incolor, la nivelul lacului formand o pelicula mult mai rezistenta ce va oferi o protectie sporita impotriva umiditatii, microparticulelor de praf, materialului antiderapant, rezidurilor de insecte, sevei copacilor, excrementelor de pasari, ploilor acide, dar si oxidarilor provocate de razele UV si a temperaturilor ridicate ce produc decolorarea pigmentilor din vopsea care pentru membrii ClubKIA.ro în perioada 15.04 - 15.05 va prezenta un discount de 24%

Mai exact, de la preţul de listă de 500 de lei, Paint sealant-ului i se aplică discountul permanent pentru membrii ClubKIA.ro de 10% la care se adaugă discountul promoţional de încă 14%. Astfel Paint sealant la CarSpa ajunge pentru noi la 380 de lei până la 15.05.2010.

Mulţumim pentru promoţie şi pentru faptul că la Aniversarea de 3 ani de ClubKIA.ro de la începutul lunii iunie, vom primi din partea CarSpa 3 cadouri zic eu, deosebite:
- 1 buc. Paint sealant GRATUIT
- 1 discount de 50% la un produs CarSpa la alegere
- 1 discount de 25% la un produs CarSpa la alegere
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

cs
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2008, 13:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: CAR SPA - Întreţinere şi reparaţii auto rapide

Post by cs »

Salut...

Cred ca m-ar interesa si pe mine!
Nu stiu acum cum e cu cardul...eu am cerut candva dar...??!!
Ma puteti lamuri?!

Toate bune
B 73 JNU
Kia Cee'd 1.4 Best, Pewter Beige

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Post by tipitip »

Spui şi îi confirm eu că ai cerere dar n-ai card.
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

cs
Posts: 28
Joined: 06 Mar 2008, 13:25
Auto:
Location: Bucuresti

Re: CAR SPA - Întreţinere, reparaţii auto rapide - 10% Club KIA

Post by cs »

Merci...

De altfel am trimis din nou datele de card celui care se ocupa...
B 73 JNU
Kia Cee'd 1.4 Best, Pewter Beige

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”