vand - senzori de parcare, diferite culori .

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
User avatar
scott
Posts: 23
Joined: 26 Mar 2012, 17:04
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: vand - senzori de parcare, diferite culori .

Post by scott »

in curand !

-senzori de parcare fata spate (8 senzori)

-camera mers inapoi + display incorporat in oglinda

:)

User avatar
scott
Posts: 23
Joined: 26 Mar 2012, 17:04
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: vand - senzori de parcare, diferite culori .

Post by scott »

vineri (31 aug) o sa fiu cam toata ziua in bucuresti (seara ma duc la concertul RHCP ... yupeeee ) .
o sa am si senzori cu mine, cine e interesat ma poate contacta la numerele din topic.

pretul scade cu 10 lei pt fiecare kit. cu predare personala. in buc.

seara faina sa aveti :)

User avatar
scott
Posts: 23
Joined: 26 Mar 2012, 17:04
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: vand - senzori de parcare, diferite culori .

Post by scott »

imi cer scuze, n-am avut timp sa postez si pe forum.

deci niste UPDATE-uri !

senzori fata spate. 8 senzori cu fir . culoare neagra (alta culoare n-am ) + afisaj cu sunet incorporat la 200 lei (mai am doar un singur kit) vedeti aici >> http://postimage.org/gallery/mqrkrbe/bfaf0077/

am un model nou de afisaj pentru kitul normali cu 4 senzori . vedeti aici >> http://postimage.org/gallery/57vv0k8/2df8ea50/ (practic este asemanator modelului clasic in 2 directii doar ca ecranul este cu capul in jos pentru al putea monta pe luneta! pret : 130 lei (am doar 2 kituri )

am kit de camera marsarier + afisaj color incorporat in oglinda heliomata.
momentan nu am camera doar afisajul pentru ca am vandut camera separat dar o sa am peste scurt timp (jos la linkul cu pozele gasiti poza si cu acesta) un singur kit mai am din asta. la 270 lei camera + afisajul in oglinda

nu mai am modelul cu afisaj pentru senzori incorporat in oglinda ! (nici nu mai duc doar daca vrea neaparat cineva)

la culori stau cam prost momentan , am doar pe ALB - GRI - ARGINTIU . restul culorilor imi vin doar pe saptamana viitoare.


daca doriti ceva ce n-am sau altceva ma gasiti pe pm sau pe nr-ele mele, preferabil sa ma sunati in acest weekend pt ca luni pun comanda



masini :

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Post Reply

Return to “Bazar”