Cumparaturi Flanco, Media-Galaxy, Domo si altele

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
leo2077us
Posts: 25
Joined: 06 Aug 2008, 11:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Cumparaturi Flanco, Media-Galaxy, Domo si altele

Post by leo2077us »

Salut,
Este cineva din Bucuresti interesat de cumparare de electronice, electro-casnice din magazinele de mai sus?
Ideea este ca vroiam sa-mi cumpar un LED cu un card Raiffesen. Intre timp am gasit acelasi LED in alta parte mai ieftin cu 700 RON, doar ca acolo nu pot plati cu acest card.
Propunerea mea este: daca cineva doreste sa faca cumparaturi cash de cel putin 2800 RON, ne intalnim la magazinul respectiv, achit eu cu cardul si primesc cash. Daca sunteti de acord, va propun sa imi dati cu 100 RON mai putin fata de cat achit eu, asta ca sa nu se spuna ca o faceti degeaba.
Lista completa a magazinelor se poate gasi la:
http://carddecredit.ro/multishop/parteneri
Va multumesc!
Pro Cee'd....the BEST
B-23-LSO

Return to “Bazar”