predau contract rezervare KIA SPORTAGE 2.0 Diesel automata

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
cristina74
Posts: 1
Joined: 31 Oct 2011, 23:53
Auto:

predau contract rezervare KIA SPORTAGE 2.0 Diesel automata

Post by cristina74 »

Predau contract rezervare KIA Sportage Full option, trapa, cutie automata, parcare automata, navigatie, magazie 6 CD-uri, piele, geamuri colorate antireflex .. etc. Masina este in curs de fabricatie iar la inceputul lunii Decembrie va putea fi livrata. Dupa cum se stie, timpul de asteptare pentru achizitionarea KIA SPORTAGE este de de min 6 luni. Pretul masinii este de 30.000 EURO. Am achitat un avans de 15%, restul se poate achita cash sau in leasing. Ma lipsesc de 1000 EURO, pt ca a intervenit o problema si nu-mi mai permit sa o cumpar... desi imi doream f mult masinutza asta. Am facut rezervarea in iunie. Tel contact 0721438046

Return to “Bazar”