Vând coloana direcție Kia CEED noua!

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
djrico
Posts: 3
Joined: 24 Jan 2016, 12:02
Auto: Kia ceed

Vând coloana direcție Kia CEED noua!

Post by djrico »

Vând coloana direcție Kia ceed noua cu garanție si factura.Pret negociabil.tel 0764 524 805 :D :) Rog si ofer seriozitate. Mulțumesc!Pt doritori pot oferi si poze reale.

colin
Posts: 321
Joined: 24 Jan 2013, 15:26
Auto: Ceed

Post by colin »

Pret? Pt ceed 1 2? Cu facelift fara?

Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

djrico
Posts: 3
Joined: 24 Jan 2016, 12:02
Auto: Kia ceed

Re:

Post by djrico »

colin wrote:Pret? Pt ceed 1 2? Cu facelift fara?

Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
Kia ceed 2006 2008 cut vit manuala volan lhd cod original 56310 1H500 (google imagini) preț 1850 lei cu TVA negociabil...repet ...coloana e noua cu factura...nu sh sau dezmembrări!

djrico
Posts: 3
Joined: 24 Jan 2016, 12:02
Auto: Kia ceed

Re: Vând coloana direcție Kia CEED noua!

Post by djrico »

djrico wrote:Vând coloana direcție Kia ceed noua cu garanție si factura.Pret negociabil.tel 0764 524 805 :D :) Rog si ofer seriozitate. Mulțumesc!Pt doritori pot oferi si poze reale.
Pret cu discount pt Primul doritor! :D :D

Post Reply

Return to “Bazar”