Vand Kia Pro_cee'd

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
catalinignat
Posts: 19
Joined: 24 May 2016, 15:00
Auto: Kia Pro'Ceed

Vand Kia Pro_cee'd

Post by catalinignat »

Masina este intr-o stare foarte buna, sunt primul proprietar, achizitionata de la Kia Aviatorilor in luna mai 2008. Revizii la zi, carte tehnica.
Taxa de mediu platita si nerecuperata.
Masina este varianta cu motor de 1.4 benzina si 109 cp. Este un motor capabil la turatii mari. Un punct forte este distributia pe lant.
Materialele interiorului sunt de calitate, plasticul de pe bord fiind ok la atingere iar materialul textil din interior este intr-o stare impecabila (am folosit mereu huse pe scaune).
Servodirectia acestei masini asistata electric este impecabila prin usurinta manevrarii, foarte stabila si la viteze mari.
O vand pentru ca mi-am luat o alta masina cu motorizare mai mare.
- km reali
- carte service
- 2 chei

pretul este 4500 de euro.
Pentru orice detalii, ma gasiti la 0721.713.955
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Vand Kia Pro_cee'd

Post by eugenflorinmanea »

Kilometri?
SAAB 9-5

catalinignat
Posts: 19
Joined: 24 May 2016, 15:00
Auto: Kia Pro'Ceed

Re: Vand Kia Pro_cee'd

Post by catalinignat »

aproape 125.000 km :)

catalinignat
Posts: 19
Joined: 24 May 2016, 15:00
Auto: Kia Pro'Ceed

Re: Vand Kia Pro_cee'd

Post by catalinignat »

se vinde cu 4200 euro negociabil.

Locked

Return to “Bazar”