Cee'd 1.4 best de vanzare

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
hatfield
Posts: 30
Joined: 26 Jan 2008, 17:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Cee'd 1.4 best de vanzare

Post by hatfield »

Salut,
A venit timpul sa ma despart de masina care si-a facut treaba de exceptie in ultimi 9 ani...
E vorba de un Cee'd HB versiunea Best din 2008 cu GPL (instalat acum 3 ani la 90000 km), stare excelenta tehnic si estetic, proprietar unic, mentenanta efectuata la timp. Masina are aprox. 142500 KM, a rulat in special in afara orasului (nu o folosesc zilnic in Bucuresti).
Masina vine cu anvelope de iarna Hancook (cumparate in toamna 2016, le-am folosit un sezon), anvelope de vara Dunlop (cumparate in 2014, mai merg folosite 2-3 sezoane), roata de rezerva de dimensiuni reduse, kit pentru pana (spray solutie + pompa electrica), pachet legislativ. Masina nu necesita reparatii sau investitii in acest moment. In vara 2016 am schimbat cureaua de accesorii (preventiv), antigel, lichid de frana, placute de frana.
Pentru orice intrebari va stau la dispozitie.
Costin
C'eed Best Kompass blue
ODO: 14k KM

User avatar
b76bgaarh
Posts: 1316
Joined: 02 Dec 2008, 14:40
Auto:

Re: Cee'd 1.4 best de vanzare

Post by b76bgaarh »

o primesc, nu iti cer bani.

ps lasand gluma la o parte, pune un pret.
masina familie Kia SPORTAGE 2.0 DSL 4wd CITY

hatfield
Posts: 30
Joined: 26 Jan 2008, 17:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cee'd 1.4 best de vanzare

Post by hatfield »

:)
Multumesc, am uitat ce era important. Pretul este de 4500 Eur.
C'eed Best Kompass blue
ODO: 14k KM

User avatar
b76bgaarh
Posts: 1316
Joined: 02 Dec 2008, 14:40
Auto:

Re: Cee'd 1.4 best de vanzare

Post by b76bgaarh »

bafta la vanzare.
masina familie Kia SPORTAGE 2.0 DSL 4wd CITY

Post Reply

Return to “Bazar”