Curatenia de toamna

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
panzer
Moderator
Posts: 1198
Joined: 03 Jul 2007, 16:22
Auto:
Location: Bucuresti

Curatenia de toamna

Post by panzer »

Am de vanzare/donat etc urmatoarele ramase de care ma cam incurc prin garaj. Predare personala doar in zona Pipera/Dimitrie Pompeiu.

Kit Revizie Octavia 2, 1.2 TSI:
Filtru de Ulei, Filtru de aer, Filtrul de polen, (toate MANN)
Lichid de frana ATE Dot 4
Ulei Castrol Magnatec 10w40 A3-B4, 4L

Alarma Pirahna 431s made in Italy. Este cea care se monteaza pe Ceed 2 de catre MIT.

Kit-ul a fost achizitionat de la pieseauto365 cand inca mai aveam Octavia. Nu mai am certificatul de conformitate: era in dosarul masinii pe care l-am dat noului proprietar.
Alarma e de la MIT.

Contact pe PM va rog.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

panzer
Moderator
Posts: 1198
Joined: 03 Jul 2007, 16:22
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Curatenia de toamna

Post by panzer »

Suntem in plin proces de "decluter". Adica am facut ordine sub paturi sa bagam globuletele.

Vand Kenwood 6051. Povestea acestui CDP o gasiti in detaliu in topicul dedicat:
viewtopic.php?f=37&t=19170
https://www.olx.ro/oferta/cd-player-aut ... dnqry.html

Mai am si un IPhone 7, 32Gb, impecabil, dar blocat in Vodafone. A trecut de 2 ani si as fi putut sa il deblochez la vdf, dar nu mai gasesc factura din pacate.
https://www.olx.ro/oferta/iphone-7-32gb ... do5gc.html

Preturile sunt negociabile.

Kit-ul de Octavia, si-a gasit destinatar. Alarma mai zace prin garaj inca.

Post Reply

Return to “Bazar”