Navigatie Kia

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
hf_now
Posts: 3
Joined: 03 Jun 2018, 21:44
Auto: sportage
Location: Timisoara

Navigatie Kia

Post by hf_now »

Salutare !

Am una bucata naviagatie second hand compatibila cu urmatoarele modele:
KIA CERATO (2003-06) | CEED (2006-09) | SPORTAGE (2006-10) | SORENTO (2002-09) | SPECTRA (2004-09) | CARENS (2006-11) | LOTZE (2005-10) | PICANTO (2007-11) | RIO (2005-11) | CARNIVAL (2006-11).

Model : Witson
Platforma : Windows
Display : 6.2" (800x600) 16:9
Iesiri pentru Boxe / tub de bass / camera / dvr / obd / aux / usb / micro usb / card microsd / bluetooth.
Ruleaza MP3 / MP4 (1080) / JPG
Mirror Link (android intre 4.2 - 5.0)
Navigatia poate rula harti IGo sau TomTom (am pierdut cardul SD deci se poate proba doar daca aveti dvoastra unul).
CD/DVD/TV/Radio

Defecte:
1. Cateodata nu cistes CD/DVD
2. Zgarietura pe ecran (se vede in poza mai mult pe fundal inchis - nu afecteaza display/touch)

Se vinde doar dispozitivul. Fara antena gps,antena tv,mufa iso.

Prefer sa vand in Timisoara, dar se poate trimite si in tara cu plata transport in avans.

PRET: 420 lei.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Return to “Bazar”