Vand Logan 1.6 MPI

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
User avatar
bondalicir
Posts: 1820
Joined: 02 Mar 2008, 02:56
Auto:
Location: Buftea
Contact:

Vand Logan 1.6 MPI

Post by bondalicir »

dupa cum scrie si in titlu doresc sa vand loganul parintilor, logan cu care am mers eu din 2005 pana in 2008 cand am luat primul ceed si am facut aproximativ 90000km. in momentul de fata are 238.000 km si este intr-o stare buna pentru o masina de 14 ani...
ba mai mult are scaunele fata de pe primul meu ceed... ele au si incalzire dar nu este legata...
am rezervat pentru ei un ceed 3 1.4mpi si loganul vor sa-l dea la rabla... insa mie imi este mila de masina... ea este inca ok...mai merge cativa ani fara probleme... are putin rugina pe la aripile spate, in rest e chiar ok.
ca si probleme pot spune ca trepideaza la franare deci cel mai probabil trebuiesc inlocuite discurile si placutele fata...
si aleator se aprinde martorul check engine... posibil sa fie sonda lambda, una am schimbat-o acum un an dar mai e una... nu cred ca e ceva mai grav pentru ca motorul merge ok si nu consuma mai mult decat de obicei...
este varianta de echipare AMBITION varianta cea mai echipata din acea vreme... are AC, geamuri electrice fata/spate, proiectoare ceata, jante aliaj, inchidere centralizata, oglinzi electrice si incalzite, carlig remorcare, audio jvc
anvelope noi all season michelin cross climate montate in noiembrie...
asa ca daca stiti pe cineva care are nevoie de o masina ieftina si buna puteti sa o recomandati.
pretul pentru cine suna de pe clubkia este 1400 euro.
o sa pun si linkul de pe olx ca acolo am incarcat si poze...
masina se afla in Bacau, dar daca cineva e suficient de hotarat pot sa o aduc si la bucuresti
https://www.olx.ro/oferta/vand-logan-1- ... c5Tsm.html
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
kia ceed FL 1,6dsl Hp SW galben dakar , Style, 6MT, EcoDynamics ODO 258.000
kia proceed FL 1,6dsl Hp white, Style, Pachet sport ODO 142.000
Kia Sportage 1.6 TGDI 7DCT GT Line New Infrared 43.000
Probleme cu laptopul? incearca aici : http://www.depanarelaptop.ro

User avatar
bondalicir
Posts: 1820
Joined: 02 Mar 2008, 02:56
Auto:
Location: Buftea
Contact:

Re: Vand Logan 1.6 MPI

Post by bondalicir »

weekendul 22-24 februarie vin ai mei pe la mine asa ca daca este cineva interesat poate vedea masina in buftea/bucuresti
kia ceed FL 1,6dsl Hp SW galben dakar , Style, 6MT, EcoDynamics ODO 258.000
kia proceed FL 1,6dsl Hp white, Style, Pachet sport ODO 142.000
Kia Sportage 1.6 TGDI 7DCT GT Line New Infrared 43.000
Probleme cu laptopul? incearca aici : http://www.depanarelaptop.ro

Post Reply

Return to “Bazar”