roti complete - jante tabla 15" originale Kia Ceed + anvelope cauciucuri Continental Premium Contact 5 185 65 R15 DOT 20

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
voodoo
Posts: 27
Joined: 28 Nov 2007, 18:06
Auto: Kia Ceed 1.4 Best
Location: Bucharest

roti complete - jante tabla 15" originale Kia Ceed + anvelope cauciucuri Continental Premium Contact 5 185 65 R15 DOT 20

Post by voodoo »

- Cauciucurile sunt in stare foarte buna sunt aproape noi, au fost rulate maxim 20.000 km, profilul este peste 90%.

- Au fost cumparate de la https://www.best-tires.ro, montate si echilibrate de ei in luna mai 2016.

- Mai am factura si certificatul de garantie care a expirat (24 luni).

- Jantele sunt cele originale de Kia Ceed cu care a venit masina in 2008 au 5 prezoane, rotile sunt deja echilibrate si pot fi montate direct pe masina.

- Jantele sunt in stare foarte buna nu au fost lovite sau indreptate, au fost rulate aprox. 70-80K Km.

- Jantele pot fi puse si pe Hyundai i30 (au pe ele sigla de Kia si de Hyundai) si posibil si pe Mazda 3 insa trebuie verificat.

- Motivul vanzarii: am plecat din tara cu cauciucurile de iarna pe care le voi schimba in all-season din lipsa de spatiu.

- Pret 900 daca se iau rotile complete, altfel pretul este 125 pentru 1 cauciuc si 125 pt o janta.

voodoo
Posts: 27
Joined: 28 Nov 2007, 18:06
Auto: Kia Ceed 1.4 Best
Location: Bucharest

Re: roti complete - jante tabla 15" originale Kia Ceed + anvelope cauciucuri Continental Premium Contact 5 185 65 R15 DO

Post by voodoo »

dot 1216, fabricate in martie 2016

User avatar
MihaiKia
Posts: 70
Joined: 19 Jun 2012, 20:37
Auto: Kia Cee`d
Location: Bucuresti

Re: roti complete - jante tabla 15" originale Kia Ceed + anvelope cauciucuri Continental Premium Contact 5 185 65 R15 DO

Post by MihaiKia »

salut
niste date de contact te rog
Kia ceed 1,4 best + tuning :D

voodoo
Posts: 27
Joined: 28 Nov 2007, 18:06
Auto: Kia Ceed 1.4 Best
Location: Bucharest

Re: roti complete - jante tabla 15" originale Kia Ceed + anvelope cauciucuri Continental Premium Contact 5 185 65 R15 DO

Post by voodoo »

Salut, le-am dat deja.

Se poate sterge/inchide.

Post Reply

Return to “Bazar”