Cumpar Kia Cee'd

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
nathandrake
Posts: 21
Joined: 04 Jan 2021, 20:51
Auto: none yet
Location: Bucharest

Cumpar Kia Cee'd

Post by nathandrake »

Salut!

Sunt in cautarea primei mele masini, si mi-a cazut cu tronc pe modelul Kia Cee'd. Asa ca daca sunteti interesati sa vindeti (sau vreo cunostiinta de a voastra e), astept un reply pe acest thread. M-ar interesa o motorizare pe benzina, de 1.4 sau 1.6.
Am un buget de maxim 5500 EUR, in functie de dotarile/starea masinii.

Va multumesc!

nathandrake
Posts: 21
Joined: 04 Jan 2021, 20:51
Auto: none yet
Location: Bucharest

Re: Cumpar Kia Cee'd

Post by nathandrake »

Salut!

M-am gandit sa maresc putin bugetul pentru a lua un model mai nou, as fi dispus sa cheltui in jur de 7500 EUR.
In continuare, daca e cineva de pe forum care isi face un upgrade si vrea sa isi vanda modelul actual, sau cunoasteti pe cineva care vrea sa faca asta - astept un raspuns.

nathandrake
Posts: 21
Joined: 04 Jan 2021, 20:51
Auto: none yet
Location: Bucharest

Re: Cumpar Kia Cee'd

Post by nathandrake »

Inca sunt in cautare - astept reply/pm daca vindeti/stiti pe cineva care vinde

Post Reply

Return to “Bazar”