Spira volan Sorento 2ndGen

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Yooo
Posts: 48
Joined: 21 Sep 2017, 23:24
Auto: Kia Sorento 4WD Spirit 2,2
Location: Constanta

Spira volan Sorento 2ndGen

Post by Yooo »

Vand spira volan originala Hyundai/Kia cod piesa 93490-2P170, produsul este nou, vine in cutie originala cu sigla mobis.
O vand deoarece era de rezerva(o aveam cumparata de acum un an cu inca una inlocuita pe masina), cea de pe masina(montata acum un an) am inlocuit-o cu spira pentru volan incalzit pentru ca am montat incalzire in volan.
Pret 700 lei, transport inclus prin curier(fara km suplimentari) si daca e interesat cineva si de cea data jos de pe masina o vand cu 400 lei(e perfect functionala) negociabil, fara transport inclus.
Nu fac contrareclama dar pe olx se gaseste spira aftermarket la 450 lei(made in china).
Mai multe detalii pm sau mesaj aici!
KIA Sorento 2012 XM 2,2 AWD Spirit
Ford EcoSport 2019 1,0 Ecoboost Titanium

Return to “Bazar”