Vand jante tabla KIA, originale + capace

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Vand jante tabla KIA, originale + capace

Post by Fratello »

Jantele sunt originale KIA !!! Provin de pe masina personala (fabr.XI.2018). Au fost utilizate doar doua veri ; sunt perfecte, tehnic si estetic. Le-am inlocuit cu jante de aliaj usor ; mai am un set de jante de tabla pe care am montate cauciucurile de iarna, asa ca nu se justifica pastrarea lor. Capacele sunt originale Kia, sunt noi, nu au fost folosite (am luat masina in luna decembrie si le-am dat jos sa nu le stric, inlocuindu-le cu capace aftermarket , pe care le-am folosit pana acum...)
Pretul este absolut fix, fiind cel mai avantajos de pe oricare site de vanzari, deci nu sunt dispus sa negociez.
Prefer predarea personala (in Ploiesti sau limitrof in raza de max. 20 km), dar pot trimite si in tara (numai cu plata in avans a transportului !). Un cumparator hotarat si serios va aprecia sigur calitatea setului oferit.
Va multumesc pentru atentie !
Poze aici : https://www.olx.ro/d/oferta/jante-15-6j ... eSa9d.html

Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Re: Vand jante tabla KIA, originale + capace

Post by Fratello »

Rezervate pentru Livius02 pana sambata.

Fratello
Posts: 237
Joined: 17 Dec 2017, 10:08
Auto: Ceed SW 1.4GSL
Location: Ploiesti

Re: Vand jante tabla KIA, originale + capace

Post by Fratello »

Vandute. Se poate inchide. Multumesc Livius02 ! Multumesc ClubKia !

Post Reply

Return to “Bazar”