Vand subwoofer Activ JBL BASS PRO II

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
alexxutzu
Posts: 1
Joined: 22 Oct 2008, 14:48
Auto:

Vand subwoofer Activ JBL BASS PRO II

Post by alexxutzu »

Vand subwoofer activ JBl BASS PRO II, a fost cumparat acum vreo 2 luni, functioneaza perfect, nu a fost dat in el tare, garantie 2 ani.

Ofer la el cablu de alimentare de 6m si mufa conectare high-low (conectare direct la boxe). Este ideal ptr masini mai micute ptr ca ocupa putin loc, iar in masini mari da un bas destul de puternic, eu il am pe un renault si se aude superb.


* Subwoofer cu amplificator incorporat de 100W RMS pe 4 canale pentru un difuzor exceptional cu 4 bobine
* Intrare high level si low level
* Crossover electronic variabil
* Dimensiuni: (L x W x H) 410mm x 242mm x 312mm
*Functie reglaj volum
*Frecventa de raspuns:
20Hz - 100Hz
*Dimensiuni (W x D x H mm):
410 x 242 x 312mm
Diametru:
16.5 cm

Pret: 350 ron negociabil, 300 ron fix nenegociabil, se face si proba la mine in masina daca doriti, Contact: 0765448029

radu84
BACK IN BUSINESS
Posts: 668
Joined: 15 May 2007, 22:41
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Vand subwoofer Activ JBL BASS PRO II

Post by radu84 »

Daca il mai ai .... pune te rog niste poze. Din ce judet esti?
Kia Cee'd kompass blue 1,4 GSL - CT 22 BAU
Album foto
ODO : 22.500km+

Post Reply

Return to “Bazar”