cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
Mory
Posts: 146
Joined: 22 Sep 2008, 12:35
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Post by Mory »

cumpar un scaun fata care se poate regla pe inaltime. daca se poate cumpar si 2:D pur si simplu nu mai pot de spate de fiecare data cand ma dau jos din masina pentru ca nu pot sa dau scaunul mai jos. Astept mesaje pe PM sau la telefon 0769275409 Alex
Kia pro_cee'd 1.4 109 CP black pearl 30.000 km B-99-VKN

Imaginatia conduce lumea

mortymer
Posts: 477
Joined: 04 Jun 2008, 20:18
Auto: kia cee'd 2009
Location: Mainz / Bucuresti

Re: cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Post by mortymer »

s-ar putea sa te pacalesti... io am city iar pozitia "jos" e ff sus, daca ma intelegi... iar din ce am inteles de la colegii de forum care au best, pozitia la best e "jos" la city... asa ca achizitionand un scaun cu reglaj pe inaltime nu o sa il dai "mai jos" decat ai acum, cum ti-ar placea tie... incearca un scaun cu reglaj pe inaltime inainte ca sa nu dai banii de pomana...
matiz e/ac rosu super 18.12.2003 - B-03-JOF
cee'd city 1.4 gsl so red 30.12.2008 - B-05-JOF
sica: http://picasaweb.google.ro/gabi.morariu/Sica#

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Post by LeCCa »

da mory, dai banii degeaba, pozitia scaunului care nu este reglabil este mai joasa decat cea mai joasa pozitie a scaunului care este reglabil. deci daca vei cumpara scaun reglabil, vei sta o idee mai sus. :lol: (e probabil mecanismul de reglare care ocupa spatiu)
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

frantic
Posts: 522
Joined: 27 Jul 2008, 12:10
Auto:
Location: Campia Turzii
Contact:

Re: cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Post by frantic »

Aceeasi impresie am avut-o si eu cand m-am urcat intr-un cee'd cu reglaj pe inaltime al scaunului. Mie scaunul fara reglaj imi pare mult mai ok, daca esti adeptul unei pozitii de condus mai joase.
Pro_cee'd 1.4 GSL (Piston Grey): CJ-77-EGO
Galerie foto
Jurnal de bord

Mory
Posts: 146
Joined: 22 Sep 2008, 12:35
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: cumpar scaun fata care se pot regla pe inaltime

Post by Mory »

mersi mult de tot pentru sfaturi...recunosc ca si eu eram putin in dubiu dar am urmat sfatul din primul post si m-am urcat intr-un ceed cu scaun reglabil pe intaltime si nu e mare branza...credeam ca se poate lasa muult mai jos.
Kia pro_cee'd 1.4 109 CP black pearl 30.000 km B-99-VKN

Imaginatia conduce lumea

Post Reply

Return to “Bazar”