Vand IPod Nano 4G generatia 3

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
danok
Posts: 2
Joined: 04 Feb 2010, 16:32
Auto:

Vand IPod Nano 4G generatia 3

Post by danok »

Mp3 payer aprox 1500 melodii, video, jocuri, album foto aprox 15000 poze, culoare argintiu. Fiind micut dar cu ecranul de 5 cm diagonala este ideal pentru cei care vor sa il foloseasca in masina prin conexiunea USB. Tot prin USB se si incarca, deci nu mai aveti nevoie de adaptor separat.

Ca accesorii am la el casti, cablu incarcare/sincronizare si husa piele toate originale.

Pozele sunt reale, este un produs folosit cu mici zgarieturi fata spate, aspect nota 8 .

Pret 250 ron si mai negociem.

P.S. As atasa si niste poze dar nu stiu cum.

User avatar
Bonzai2
Master Of Puppets
Posts: 811
Joined: 11 Jun 2008, 02:28
Auto: Mazda Cx5
Location: All around the world
Contact:

Re: Vand IPod Nano 4G generatia 3

Post by Bonzai2 »

danok wrote:P.S. As atasa si niste poze dar nu stiu cum.
Intri pe site-ul asta http://imageshack.us/ uploadezi poza pe care vrei sa o pui pe site , dai click pe Resizing si alegi o varianta de format (320X240 sau 680X480 , dar sa nu fie exagerat de mare) apoi dai click pe Upload Now, apoi alegi din stanga Forum Code si copii link-ul respectiv aici.
Mazda Cx5 2.2 D AWD 175 CP Revolution - Red Soul
Ex : Kia Cee'd 2.0 GSL Style- Kompass Blue
http://picasaweb.google.com/Bonzai222/ElCid#
Nu conteaza cat de lung ai parul, important e ce si cum gandesti

danok
Posts: 2
Joined: 04 Feb 2010, 16:32
Auto:

Re: Vand IPod Nano 4G generatia 3

Post by danok »


Post Reply

Return to “Bazar”