anvelope

Secţiune destinată strict solicitării de răspunsuri tehnice de la service-urile autorizate KIA
Forum rules
1. Pe un subiect deschis va posta doar cel care l-a deschis şi a adresat întrebarea, service-ul vizat sau persoana care postează în numele acestuia, sau importatorul. În cazuri excepţionale se poate cere acord de postare ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
2. Se recomandă nominalizarea service-ului/~lor vizat/e. În caz contrar, ne rezervăm dreptul de a contacta orice service iar orice reprezentant al vreunui service este îndreptăţit să răspundă.
3. Sunt interzise orice discuţii care nu sunt întrebări tehnice adresate service-urilor
ar14rai
Posts: 10
Joined: 26 Apr 2009, 23:06
Auto:
Location: Arad
Contact:

anvelope

Post by ar14rai »

Buna ziua tuturor „kia-ristilor” sau cum ne numim :?: ?...
Eu, Kia Ceed SW 1,4 :D (2008), am aproape 60 000 km cu anvelopele originale (micheline). Sincer nu am fost incantat de ele de la inceput pt ca nu au fost atat de silentioase cum ma asteptam :( . Acum e vremea schimbarii si imi intreb fratii ce fel de anvelope sa imi pun? Am mai intrebat pe la magazine de specialitate si mi s-a recomandat tot Michelin. Modelul Energy Saver (vreo 350/buc.)
Voi ce spuneti? (vreau sa fie silentioase in primul rand in limita a 350 lei...)
si apoi sa mai pot atinge 200 km/h ca altadata... =D>
Multumesc anticipat. [-o<

Return to “Întreabă un service”