sfat

Secţiune destinată strict solicitării de răspunsuri tehnice de la service-urile autorizate KIA
Forum rules
1. Pe un subiect deschis va posta doar cel care l-a deschis şi a adresat întrebarea, service-ul vizat sau persoana care postează în numele acestuia, sau importatorul. În cazuri excepţionale se poate cere acord de postare ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
2. Se recomandă nominalizarea service-ului/~lor vizat/e. În caz contrar, ne rezervăm dreptul de a contacta orice service iar orice reprezentant al vreunui service este îndreptăţit să răspundă.
3. Sunt interzise orice discuţii care nu sunt întrebări tehnice adresate service-urilor
niku1965
Posts: 5
Joined: 18 Sep 2011, 20:57
Auto:

sfat

Post by niku1965 »

Grija fffffffffff mare la curatatul parbrizului la interior .La mine mi- a picurat solutie de parbriz [clin]la spalatorie si m- am trezit la cateva saptamani ca mi se exfoliaza consola de deasupra volanului.Bine inteles ca la spalatorie nu au recunoscut nimic.Acum trebuie sa caut o consola care habar nu am cat mar costa si nici unde voi gasi.Nu se observa tare dar e chiar in fata mia si ma streseaza cand conduc.Deci intro alta ordine de idei grija mare la spalatorie :oops:

Return to “Întreabă un service”