Viitor posesor de Kia Ceed

User avatar
Qalex21
Moderator
Posts: 535
Joined: 13 Feb 2014, 09:41
Auto: XCeed 1.5 T-GDi 48V 7DCT
Location: Voluntari

Re: Viitor posesor de Kia Ceed

Post by Qalex21 »

Cine stie cat mai dureaza pana suplimenteaza numarul de tichete tinand cont ca demararea programului a intarziat cu vreo 2 luni... Sper sa mai gasesc si eu ceva peste 1 luna si jumatate cand vine si masina mea :)

@darksleep, tu ce luna de productie ai la masina ?

darksleep
Posts: 167
Joined: 19 May 2016, 09:48
Auto: Kia Ceed 2016
Location: Arad

Re: Viitor posesor de Kia Ceed

Post by darksleep »

Qalex21 wrote:Cine stie cat mai dureaza pana suplimenteaza numarul de tichete tinand cont ca demararea programului a intarziat cu vreo 2 luni... Sper sa mai gasesc si eu ceva peste 1 luna si jumatate cand vine si masina mea :)

@darksleep, tu ce luna de productie ai la masina ?
Hello,

Luna aceasta, Iulie. Teoretic spre sfarsitul lunii intra in productie. Undeva prin mijlocul lui August ar trebui sa o primesc.

User avatar
Qalex21
Moderator
Posts: 535
Joined: 13 Feb 2014, 09:41
Auto: XCeed 1.5 T-GDi 48V 7DCT
Location: Voluntari

Re: Viitor posesor de Kia Ceed

Post by Qalex21 »

La fel cal mine :)

Sper sa prindem a doua runda de tichete. Mie oricum reprezentantul de la vanzari mi-a spus acum o luna, ca abia dupa 15 august sa merg sa obtin certificatul fiscal pentru REMAT si ca nu am cum sa raman fara tichet, penru ca sunt flexibili etc. Sa vedem ce se va intampla...

darksleep
Posts: 167
Joined: 19 May 2016, 09:48
Auto: Kia Ceed 2016
Location: Arad

Re: Viitor posesor de Kia Ceed

Post by darksleep »

Qalex21 wrote:La fel cal mine :)

Sper sa prindem a doua runda de tichete. Mie oricum reprezentantul de la vanzari mi-a spus acum o luna, ca abia dupa 15 august sa merg sa obtin certificatul fiscal pentru REMAT si ca nu am cum sa raman fara tichet, penru ca sunt flexibili etc. Sa vedem ce se va intampla...

Se aloca buget suplimentar. Nu se stie inca exact pentru cate tichete, dar e o sansa in plus.

Link: http://www.afm.ro/

Post Reply

Return to “Generalităţi”