A sosit - Ceed 2013 1.6 Crdi

ICEMAN
Posts: 137
Joined: 19 Nov 2013, 14:57
Auto: cee'd 2013
Location: Bucuresti

Re: A sosit - Ceed 2013 1.6 Crdi

Post by ICEMAN »

balbo_x wrote:Am putut-o admira duminica la intalnire, arata bine atat interior, cat si exterior (cu unele mici modificari :) ). Sa te bucuri de ea si sa ne vedem cu bine pe strazi si la intalniri.
Numai bine!
MS MULT ...

ICEMAN
Posts: 137
Joined: 19 Nov 2013, 14:57
Auto: cee'd 2013
Location: Bucuresti

Re: A sosit - Ceed 2013 1.6 Crdi

Post by ICEMAN »

revin cu ceva detalii dupa 1000 de km din care 450 facuti doar in acest weekend cu un drum pe la munte si cu 4 pers plus bagaje, surprinzator dar nu se simte nimic la masina ceva de genul ca trage mai greu sau consuma mai mult,sincer ma asteptam sa trag putin de ea dar se pare ca nu, a mers foare foarte bine un consum de 5,5 dar este adevarat ca la dus nu am sarit de 120.
pe drum de intoarcere am mers si cu 150 dar si cu 80, oricum masina se misca foarte bine, nu ai impresia ca este un motor de 1,6 accelereaza bine, consuma putin ( si aici fac comparatie cu fosta masina golf 5 2.0 tdi 140 cp) iar comfortul este foarte bun, pe serpentine sta bine cu toata ca nu am fortatofoarte mult mai ales ca eram cu gume de vara si ma prin o zapada mica,in rest cam atat nu prea am ce sa spun decat ca deocamdata sunt foarte multumit de alegerea facuta.o sa revin cu mai multe detalii dupa un alt nr mai maricel de km. o zi buna

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”