Kia Magentis in emisiunea Autoforum

singlecrys
fidelu'
Posts: 649
Joined: 01 Sep 2008, 14:48
Auto: Kia Ceed 2018 si Sportage 2019
Location: Tulcea

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by singlecrys »

Parerea mea despre noua KIA Magentis este ca arata foarte bine, detaliile de design preluate de la Forte dand un look nou in ceea ce vrea KIA sa fie pe piata din Europa...bineinteles "schimbarea" producandu-se odata cu aparitia Cee`d!Interiorul Magentisului a fost redesenat, dar asta nu ascunde faptul ca masina are un aspect sobru, doza de nou fiind date de de acum clasicele mufe pentru usb si i-pod pe care KIA le introduce la fiecare model! Cu criza asta cred ca poti scoate acest model sub pretul de 25.000 de euro care este vehiculat acum!
Dentist pasionat de mountainbike
JURNAL BORD:TL 08 SRS
*INSCRIE-TE AICI ...pentru Harta posesorilor de cee`d/ceed din Romania
,,La noi, dintii fac diferenta"

danny86

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by danny86 »

@singlecrys

eu am reusit sa il scot la pretul de 18500;)))) si masina este full...este adevarat interiorul poate putin cam sobru dar pielea este de calitate insa sistemul audio, trapa, scaunele electrice si incalzite plus multe altele fac diferenta

kaddy77
Posts: 8
Joined: 01 Jul 2009, 18:08
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by kaddy77 »

Mda...nu cred k e corect sa iti dai cu parerea(olyver) din moment ce nu ai vazut aceasta masina decat in poze :wink: ,eu am una si pot s spun ca nu e cu nimic mai prejos decat altele,nemtesti,italiene,japoneze,frantuzesti etc,comentariul tau e plin de rautate si invidie #-o
Kia Magentis 2.0I,136cp,DJ 01 KIA

Cristi H
Posts: 516
Joined: 11 Feb 2009, 20:10
Auto:
Location: Ro
Contact:

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by Cristi H »

@kaddy mama, iarta-l ca nu stie ce spune ! :lol:
A avut si el un post in tot forumul, si ala . . .
Sa-ti stapanesti masina sanatos si fara evenimente.
@danny86 a trecut de 10.000 km, nu are probleme si e incantat de achizitie.
Bafta tuturor.
Undercover Kia Dealer
procee'd 1.6 DSL HP

kaddy77
Posts: 8
Joined: 01 Jul 2009, 18:08
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by kaddy77 »

Merci frumos,si tie la fel :wink: ,ma calca pe nervi bagatorii d seama care nu au condus decat biciclete si scutere la viata lor ,dar sunt experti in masini :lol:
Kia Magentis 2.0I,136cp,DJ 01 KIA

danny86

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by danny86 »

kaddy77.......asta e democratia fiecare isi spune parerea :lol: :lol: :lol:....asa cum a spus si Cristi mai sus....masina merge fff bine si sunt fff multumit de ea...Cristi o sti si crede-ma mai bine ca toti la un loc poate :lol: :lol: :lol: .... daca vei venii si tu in octombrie vei avea ocazia sa o vezi si sa vezi ce poate.....nu stam acuma sa ne luam dupa fiecare........poate omul a fost pus pe harta si pe discutii contradictorii......cert este ca am cu ea 11500 de kilometrii si merge perfect si sa dea Dumnezeu tot asa sa fie si pe viitor deoarece se vede ca marca KIA este o marca care se respecta si care nu isi tradeaza clientii

Kaddy....te astept sa postezi si tu poze pe forum cu ea.......iupppppyyyyy nu mai sunt singurul de pe forum care are un magentis =D> =D> =D> =D>

kaddy77
Posts: 8
Joined: 01 Jul 2009, 18:08
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by kaddy77 »

Poi as pune dar nu stiu cum? #-o
Kia Magentis 2.0I,136cp,DJ 01 KIA

singlecrys
fidelu'
Posts: 649
Joined: 01 Sep 2008, 14:48
Auto: Kia Ceed 2018 si Sportage 2019
Location: Tulcea

Re: Kia Magentis in emisiunea Autoforum

Post by singlecrys »

pai iti faci un cont pe :https://www.google.com/accounts/Service ... ssive=true si adaugi poze acolo, apoi pui linkul in semnatura si gata! :mrgreen:
Dentist pasionat de mountainbike
JURNAL BORD:TL 08 SRS
*INSCRIE-TE AICI ...pentru Harta posesorilor de cee`d/ceed din Romania
,,La noi, dintii fac diferenta"

Post Reply

Return to “Magentis”