Noul site Kia - configurator mincinos?

Forum cu de toate despre Kia cee'd
Post Reply
alexcercel
Moderator
Posts: 189
Joined: 28 Jun 2007, 16:42
Auto:
Location: Vaslui
Contact:

Noul site Kia - configurator mincinos?

Post by alexcercel »

Am intrat pe noul site Kia (www.kia.ro) si am folosit configuratorul pt. Cee'd 1.4 GSL LX.

Ce am vazut ciudat acolo - optionale ca "geamuri electrice fata" au un pret de lista de 0.00 Euro...

Adica ce inseamna asta? Primesc astea gratuit daca configurez un LX base sau doar au gresit aia can au creat site-ul?...

Alex
Cee'd LX Best 1.4 Machine Silver :: B-70-YIM
>> Jurnalul bordului meu :D <<
Minisite Design

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Din oferta care o am eu in calculator reiese ca LX are geamuri electrice fata in standard

Image
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

catalin_ceed
Posts: 79
Joined: 22 Jun 2007, 22:20
Auto:

Post by catalin_ceed »

o aberatie intalnita :evil: pe configurator este ca tempomatul / cruise control nu se ofera decat la modelele pe benzina. Hello ? ? De ce ? Ar fi normal ca la acelasi nivel de echipare, sa se ofere si pentru motorina. Modificati "schimbarea" in regim de urgenta !

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

si eu am avut o problema cu cheia care la versiunea Classic este cu lama interioara cu 2 butoane, iar in realitate este o cheie normala..

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

E derutant termenul "interioara", insa nu stiu ce credeai ca o sa fie din fapt :D Pentru ca la versiunea cu 3 butoane se specifica clar ca e vb de laa pliabila.
Oricum, decat cheia care vine standard pe LX ... muuuult mai buna cea cu 2 butoane :)
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

andrei0241 wrote:E derutant termenul "interioara", insa nu stiu ce credeai ca o sa fie din fapt :D Pentru ca la versiunea cu 3 butoane se specifica clar ca e vb de laa pliabila.
Oricum, decat cheia care vine standard pe LX ... muuuult mai buna cea cu 2 butoane :)
:D da, dar ce inseamna cheie cu lama interioara cu 2 butoane? exista cheie cu lama exterioara? :D

Post Reply

Return to “Generalităţi”