Pt. cei care doresc CEED si nu au dat inca o comanda

Forum cu de toate despre Kia cee'd
bungee
Posts: 14
Joined: 21 Sep 2007, 19:43
Auto:

Post by bungee »

Mai precis se trimit in 26 comenzile la Zilina (asa mi-a zis dealerul). Eu am comandat in 25, si cica voi primi masina impreuna cu toti cei care au comandat din 27 aug. incoace, adica in decembrie. Deja vad ca o sa ma sune in 24 dec. ca a venit masina, cand eu vreau sa plec in concediu si ma gandesc ca nici cei de la asigurari nu o sa aiba chef de mine.

cmg_george

Post by cmg_george »

:D deci sunt sperante sa le primim anul asta da? :D asta este cel mai important :)

Dat despre treaba cu dealeri... cam peste tot merge asa: poze, povesti, ce suspensie buna are si ce bine se aseaza la drum... . Nu are nimeni 12 (sau 16 nu mai stiu cate sunt) masini sa vezi toate culorile, desi... cei e la Ford (scuze ca fac iara comparatie) nu au avut toate culorile dar macar m-au plimbat prin parcul lor si mi-au aratat culorile pe alte modele de masini.

User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Post by doringvd »

Am intrebat cum pot sa aleg culoarea, pt ca ce au ei pe site-ul oficial nici nu se compara cu realitatea, la care vanzatorul foarte mandru mi-a recomandat www.clubkia.ro
deci toate problemele noastre sunt sigur cunoscute si de dealeri..iar la ei in continuare ploua.
Cap_PDT_01_20
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

Post Reply

Return to “Generalităţi”