Lista asteptare masina -2007-

Forum cu de toate despre Kia cee'd
Post Reply
User avatar
Gerula
taraboste
Posts: 979
Joined: 09 May 2007, 09:21
Auto: KIA Ceed 1,4 GSL 2007
Location: Bucuresti

Lista asteptare masina -2007-

Post by Gerula »

Asta pt. ca umbla vorba ca sau mai dat niste comenzi si sa stim si noi cum stam cu livrarile sau statusul comenzilor.
Cred ca ar fi interesant sa treaca fiecare si varianta de echipare, culoare.
@tipitip:
Si sa incepem cu admin.
Mos Gerula

Cee'd 1.4 "Ltd Edition" Dakar

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

1.4 gsl base bej, cic? o voi avea pe la jum?tatea lui iulie :P
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

pai din cele pe benzina ... nu cred sa vina vreuna mai devreme de jumatatea lui iulie ;)

User avatar
mykep
On Air
Posts: 824
Joined: 15 May 2007, 11:26
Auto:
Location: Brasov
Contact:

Post by mykep »

1,4 gsl, base, blue abyss + esp, proiectoare, consola si cotiera, faimoasa cheie pliabila, presuri, jante tip c, geamuri el spate, la fel jumatatea lui iulie.

corbu33
Posts: 65
Joined: 19 May 2007, 10:28
Auto:

Post by corbu33 »

mykep , ce culoare este aia din avatar-ul tau ?

e bestiala ! unde putem gasi oare niste poze cu masina in toate culorile? hmmm....

aaah si inca ceva - poze cu tipurile de jenti cineva ceva - adika cum arata tip A, B ,C?

Pasha
Posts: 181
Joined: 18 May 2007, 23:11
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Pasha »

pentru jante o solutzie ar fi sa downloadezi broshura. daca mergi la dealer s-ar putea sa ai surpriza sa fie de negasit catalogul ala al lor.

corbu33
Posts: 65
Joined: 19 May 2007, 10:28
Auto:

Post by corbu33 »

corect mersi !

da ce e cel mai grav este ca o si downloadasem da nu mai stiam pe unde s-a salvat ! sunt PRAF TANDARI :oops:

inca o treaba - aveti idee www.kia-ceed.ro nu mai merge sau e numai la mine de la provideru de net , .COM merge ok ?

Pasha
Posts: 181
Joined: 18 May 2007, 23:11
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Pasha »

com merge bine-merci, ro e pierdut in neant. shi nu mai e link la ala cu ro nici de la kiaromania. presupun ca ori l-au desfiintzat, ori mai meshteresc la el shi l-au inchis temporar.

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Din ce am sesizat eu, cand nu merge kia-ceed.ro e in reparatii, up date ceva

User avatar
mykep
On Air
Posts: 824
Joined: 15 May 2007, 11:26
Auto:
Location: Brasov
Contact:

Post by mykep »

la fel a fost si wk-u trecut, n-a mers situ.

@corbu33 cred ca e piston grey culoarea din avataru meu.

adimot
Posts: 233
Joined: 18 May 2007, 13:47
Auto:
Location: Satu Mare

Post by adimot »

Am comandat 1,4 benzina, base, Kompass blue + proiectoare, consola si cotiera, cheie pliabila, geamuri el spate, e vorba ca vine pe la sfarsitul lui iulie

radu84
BACK IN BUSINESS
Posts: 668
Joined: 15 May 2007, 22:41
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by radu84 »

@adimot - Aceeasi culoare am comandat'o si eu...si tot pe la sfarsitul lunii iulie ar trebui sa ajunga. hmmmm....sa nu le incurce cumva :P

User avatar
bobu05
Posts: 621
Joined: 15 May 2007, 13:33
Auto: BZ-21-NBA
Location: Buzau

Post by bobu05 »

Salut. Eu am rezervat 1.4 base, esp, ajnte 16 otel, tetiere active, suport lombar, scaun sofer reglabil, scaun sofer si pasager incalzite, consola DLX, cotiere, proiectoare ceata, lampa lectura parasolar, cheie pliabila cu 3 butoane. Culoare black pearl.Total 12806 DDP
Am platit avans in data de 14 mai si mi s-a spus ca va veni cel mai probabil la jumatatea lunii august.

tark
Posts: 17
Joined: 19 May 2007, 16:45
Auto:
Location: iasi

Post by tark »

1.6 crdi base, jante 16'' model c, consola dlx, tetiere active , reglaj lombar, scaun sofer reglabil pe inaltime, spatiu depozitare sub podea portbagaj, proiectoare de ceata, comenzi pe volan culoare deschisa cu buton frana de mana cromat; pacat de geamuri fumurii care nu sunt disponibile pe base

Andrei Burcea
Posts: 79
Joined: 18 May 2007, 11:50
Auto:

Post by Andrei Burcea »

Am marea rugaminte la dumneavoastra asta in cazul in care moderatori acestui forum ne vor permite acest lucru, sa precizati daca doriti si reprezentanta de unde ati achizitionat masina.
Va multumesc!

Post Reply

Return to “Generalităţi”