Resetare unitate audio

Forum cu de toate despre Kia cee'd
User avatar
bubumisu
Posts: 1763
Joined: 16 Jun 2009, 17:55
Auto: Kia cee'd SW
Location: Vaslui

Re: Resetare unitate audio

Post by bubumisu »

Ogy

Multumesc de sfat, dar ce denivelari ca masina sta in parcare de cateva zile, la denivelari eventual dispare sunetu, sau nu se mai aude mp3-ul sau paraie, dar isi revine singur, am constatat si eu asta de cateva ori pe asfalt plombat de "meseriasi".
Acuma statea pe loc.
Oricum, nu ma impacientez, pun pe seama caldurii excesive :D
Si mai aman cu verificatu mufelor. Nu cred ca are sens sa ma complic pentru ceva care s-a rezolvat de la sine

O sa-i pun eu la a 2-a revizie sa verifice altele (suspensii, amortizoare, directie,unghi volan, filtru de aer sa il schimba ca nu au vrut la prima inspectie desi dadeam bani :roll:
Si mai vad eu, greierasu la oglinda retrovizoare, imi mai aduc eu aminte :D
Ceed SW, 1,4 GSL MT, 109 CP, City, Black Pearl, 2009 ODO:190.000 km
Anvelope iarna 195/65/R15:Diplomat Winter ST (naspa, nu achizitionati gama budget #-o )
Anvelope vara 205/55/R16: HANKOOK Ventus Prime 4 K135 205/55 R16 (midle range cu performante de premium :wink: )
GPL Tomaseto STAG 4 Qbox plus

niculescu
Posts: 13
Joined: 03 Sep 2010, 12:32
Auto:

Re: Resetare unitate audio

Post by niculescu »

psystem wrote:Cum se reseteaza unitatea audio?

Am incercat sa-i scot siguranta, am scos si bornele de la baterie insa fara succes.

Eu ma gandesc ca trebuie sa fie o combinatie de taste.

Am nevoie de aceasta informatie pentru ca unitatea audio imi face figuri: orice post pe care il ascult se memoreaza automat pe 5(aleatoriu si la intervale neregulate de timp), nu mai functioneaza nici o tasta(exceptie butoanele rotative).

aceeasi problema o am si eu :(( doar ca la mine este vorba de tasta 6:D s-a gasit vreo rezolvare??? am revizia luna asta si ma gandeam sa le zic sa-l desfaca cat mi-or lua ca nu mai e in garantie sfaturi ceva??

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Resetare unitate audio

Post by Ogy »

Cu bornele scoase mai mult timp ->1h ?!

Post Reply

Return to “Generalităţi”