Ornamente interioare

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: fascia centrala ...si altele

Post by Ogy »

si atunci care o sa mai fie diferenta dintre masinile voastre si ale celorlalti?...in fine gusturile difera
-oricum treaba a iesit frumos si fac pariu ca poti sa folosesti linistit ambipur sau alte mirositoare fara sa se scorojasca ceva pe acolo :)

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: fascia centrala ...si altele

Post by scubli »

@mykep: Multumesc pt. informatie :D

rody
Posts: 33
Joined: 06 Mar 2009, 17:24
Auto:

ornamente bord

Post by rody »

Salut toti posesorii de KIA care isi respecta masinile.sunt nou pe forum si ma intereseaza daca se poate imbunatati interiorul la CEED.Eu am gasit ornamente de bord pe mahon/carbon/AL. care schimba total interiorul Ceed-ului dar este pe ebay .com la COCKPIT DEKOR kia ceed.si nu stiu cum il pot procura.

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: ornamente bord

Post by LeCCa »

viewtopic.php?f=5&t=3433 luate de pe site-ul hyundai, sunt mai mult pentru exterior, dar m-am distrat si eu :P le-am dat jos de la gurile de ventilatie , it was too much :P
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

rody
Posts: 33
Joined: 06 Mar 2009, 17:24
Auto:

ornamente interioare AL/mahon/carbon kia ceed

Post by rody »

salutare, aveti idee de unde pot procura ornamente pe carbon pentru kia ceed ?Am gasit ceva pe ebay (COCKPIT DEKOR KIA CEED ) sau www.auvito.de/72930/keyword_dekor-kia , compus din 27 elemente.Poate aduce cineva de pe una din adresele acestea sau stiti in tara unde se pot gasi?

rody
Posts: 33
Joined: 06 Mar 2009, 17:24
Auto:

Re: ornamente interioare AL/mahon/carbon kia ceed

Post by rody »

Accesorii pentru CEED poate aduce cineva?Ma intereseaza bandourile laterale si fusta bara spate pentru CEED SW si pentru interior ornamente cromate sau carbon pentru bord.

cmg_george

Re: ornamente interioare AL/mahon/carbon kia ceed

Post by cmg_george »

Pentru bandouri vezi aici:
viewtopic.php?f=50&t=1843

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”