Noul service IMG

Bucureşti
apa plata
Posts: 80
Joined: 17 Jul 2007, 10:35
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Noul service IMG

Post by apa plata »

Super ok acest service, mai ales datorita oamenilor cu care iei contact. Am avut in ultima vreme mai multe mici nereguli care au fost rezolvate pe garantie si chiar daca a trebuit sa fac mai multe drumuri pe la ei, de fiecare data am plecat multumit.

Nici nu ma gandesc sa mai merg la alt service. Ca in orice business, oamenii conteaza cel mai mult, iar cei de la IMG mi-au dovedit ca au profesionalism.

Au facut si ei greseli, de ex. pe la finisaje/polish, dar orice "plangere" a fost rezolvata prompt. Basca, am "beneficiat" de inspectia sefului de service inainte de a-mi lua masina, ocazie cu care mi-au fost remediate toate micile probleme de finisare pe care eu nici nu le observam.

Asta mi s-a parut cu adevarat comportament de profesionisti!

Poate ii laud cam mult, dar merita. Pentru ca, deocamdata, rar gasesti un business cu care sa relationezi in calitate de client si in care sa te simti cu adevarat apreciat. Mai ales post-service.
1.6 GSL TX MT, 90kW, So Red

Ryan87
Posts: 9
Joined: 04 Aug 2008, 18:59
Auto:

Re: Noul service IMG

Post by Ryan87 »

M-ar interesa si pe mine sa stiu numerele de telefon la care pot face o programare pentru revizie. Am tot sunat la numarul 0733660165 si nu raspunde nimeni. :roll:

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Noul service IMG

Post by RLK »

Poate or fi in vacanta.... Incearca la nr de fix: 021-6291594...poate te ajuta cu ceva! :roll:
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Noul service IMG

Post by tipitip »

0720.220.411 Recepţie mecanică
0720.070.448 Recepţie caroserie
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Post Reply

Return to “International Motors Group”