Mulţumit :)

Bucureşti
Post Reply
lungubogdan
Posts: 21
Joined: 01 Jul 2009, 21:50
Auto:

Re: Mul?umit :)

Post by lungubogdan »

tipitip wrote:Eu am comandat ma?ina la IMG ?i p?n? acum m? declar mul?umit! Am fost tratat cum trebuie, dealerul ?i-a dat interesul ?i chiar dac? am dat comanda la sf?r?itul lui aprilie, ?tia ce ?i cum st?tea treaba cu op?ionalele!

fratilor, cei de la INTERNATIONAL MOTORS GROUP sunt incapabili. dupa ce am citit pe forum parerile pertinente ale posesorilor de cee'd AT (asta vreau sa-mi iau) am zis sa verific si din sursa sigura informatiile. si aflandu-se in calea mea un showroom IMG in zona tineretului, am intrat sa pun cateva intrebari. inauntru doi agenti de vanzari scarbiti se uitau pe internet si cand s-a deschis usa au crezut ca bate vantul mai tare. NICI UNUL NU S-A RIDICAT DE PE SCAUN. cand mi-am invins emotiile de a fi intrat in templul lor sacru si mi-am luat inima in dinti sa-l intreb pe unul dintre ei (cel cu mana rupta de la biroul din dreapta- ca sa-l identifice sefii) cateva lucruri despre masina abia a intors fata catre mine. eu stateam in picioare in fata lui iar el statea jos pe scaun de parca muncise si vanduse vreo zece masini pana atunci. l-am intrebat daca se poate pune ISG pe cutie automata si mi-a zis ca trebuie sa trimita un e-mail sa se intereseze pentru ca nici mazda si nici nu mai stiu care marca nu pune start/stop pe cutie automata. bineinteles ca nu mi-a cerut nici o adresa de e-mail sa-mi trimita un raspuns. nici macar nu am fost invitat sa stau jos. i-am cerut un pliant despre cee'd pentru ca pe site nu sunt prea multe informatii de natura tehnica si m-a intrebat la ce-mi trebuie atatea informatii atata vreme cat am preturile pe site. mi-a aruncat in fata o fituica colorata si s-a asezat linistit pe scaun. eu nu inteleg cum vor NESIMTITI astia sa vanda masini. felicitari d-nule director general de la INTERNATIONAL MOTORS GROUP aveti niste angajati model. mentionez ca vizita mea la showroom s-a intamplat azi 20.04 2010 la ora 15.00.

mihailco
Posts: 17
Joined: 23 Sep 2009, 10:38
Auto:

Re: Mulţumit :)

Post by mihailco »

10+ si de la mine am avut 2 revizii si o "mica problema " cu un spalator de far rezolvat in timp record (mai putin de 24 ore) , super amabili , no comment!
KIA SORENTO EX/AT 2008

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: Mulţumit :)

Post by MeGeNe »

Multumit.
Am dus masina luni dimineata la IMG pentru rezolvarea unor zgarieturi. Aseara pe la 5 fara ceva m-a sunat domnul Gianni Matei si mi-a spus ca masina e gata. Deoarece azi dimineata trebuia sa ajung devreme la birou, care este destul de departe de IMG, am preferat sa ma duc aseara sa-mi iau masina. Cu toate ca terminasera programul, m-au asteptat oamenii si chiar am mai stat ceva timp de vorba cu ei. Masina a iesit ok, cu toate ca galbenul e o culoare pretentioasa in cazul revopsirii.
Jos palaria, IMG!
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

Post Reply

Return to “International Motors Group”