Iarna fara griji alaturi de Kia!

Bucureşti
Post Reply
User avatar
balbo_x
Posts: 623
Joined: 18 Aug 2008, 10:14
Auto: Cee'd
Location: Bragadiru/Ilfov

Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by balbo_x »

Pentru cei interesati, o campanie a celor de la MIT Motors in vederea pregatirii autoturismului pentru sezonul rece:

Sezonul rece vine cu ore intunecate si vreme aspra cu zapada, gheata si frig, ce trebuie sa fie infrante atat de soferi cat si de autoturisme. De aceea, va sfatuim sa pastrati autoturismul dumneavoastra in conditii de operare perfecte, pentru a reduce posibilitatea aparitiei unor situatii neprevazute si periculoase in timpul condusului.

Actionati acum si pregatiti autoturismul dumneavoastra pentru sezonul rece. Opriti-va la unul din service-urile Mit Motors Int., dealerul dvs. Kia si faceti o programare pentru VERIFICAREA GRATUITA A SANATATII AUTOTURISMULUI DVS. Doar astfel veti putea conduce in conditii de siguranta si confort, chiar si in lunile cele mai grele ale iernii.

Folositi doar piese si accesorii originale Kia

Componentele originale Kia au fost gandite si concepute special pentru autoturismul dvs. Kia. De-a lungul timpului, investitiile semnificative in cercetare-dezvoltare au fost realizate in scopul studierii design-lui si al selectarii materialelor destinate construirii componentelor si pieselor originale Kia.

Toate aceste componente sunt testate in diferite conditii extreme pentru a asigura calitatea, durabilitatea si fiabilitatea acestora. Pentru siguranta dvs, folositi intotdeauna componente originale Kia.

http://www.mit-motors.ro/ro/service/ser ... arna-2015/

Numai bine.
Cee'd sw 2013, 1.6crdi 128CP, cu mici upgrade-uri
ODO 130k and counting...

Ex: Cee'd 1.4 Best, Kompass Blue
Jurnal de bord

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by Ogy »

Mesajul suna corect, daca tai "fara griji" din titlu.

User avatar
balbo_x
Posts: 623
Joined: 18 Aug 2008, 10:14
Auto: Cee'd
Location: Bragadiru/Ilfov

Re: Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by balbo_x »

Ogy, editeaza tu, te rog! Eu nu mai am posibilitatea. Mersi.

Numai bine.
Cee'd sw 2013, 1.6crdi 128CP, cu mici upgrade-uri
ODO 130k and counting...

Ex: Cee'd 1.4 Best, Kompass Blue
Jurnal de bord

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by Ogy »

Era la caterinca pt serviciile "fara griji" de care am beneficiat.
Lasa-le titlul...

User avatar
balbo_x
Posts: 623
Joined: 18 Aug 2008, 10:14
Auto: Cee'd
Location: Bragadiru/Ilfov

Re: Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by balbo_x »

Nici eu nu sunt mare fan MIT, dar nu intru in detalii aici. Oricum, campania este binevenita si poate sunt oameni interesati. As vrea sa vad mai multi dealeri implicati.
Numai bine.
Cee'd sw 2013, 1.6crdi 128CP, cu mici upgrade-uri
ODO 130k and counting...

Ex: Cee'd 1.4 Best, Kompass Blue
Jurnal de bord

Jack1
Posts: 20
Joined: 10 Feb 2017, 18:55
Auto: KIA Sportage 2017

Re: Iarna fara griji alaturi de Kia!

Post by Jack1 »

Du-te la revizia gratuita, dupa care ti se vira pe git o gramada de chestii si se scoate pirleala ( reviziei gratuite) cu virf si indesat. Avind in vedere ca la KIA toate sunt "consumabile", din bara-n bara, cred ca e un moment perfect sa mai gasim niste "fazani" care sa plateasca mult pentru servicii proaste si piese de doi bani.....

Post Reply

Return to “Mit Motors International”