Service Baneasa-"Domnul Bogdan Negrea"(tinichigerie)

Bucureşti
Post Reply
jax8214
Posts: 37
Joined: 02 Mar 2008, 20:33
Auto:
Location: Bucuresti

Service Baneasa-"Domnul Bogdan Negrea"(tinichigerie)

Post by jax8214 »

Salutare,

Am fost si eu ieri la service la Baneasa, deoarece am o problema cu geamul de la sofer(merge foarte greu la inchidere si uneori chir refuza sa se mai inchida - poate a mai patit cineva si ma poate ajuta cu o solutie) luand in prealabil legatura cu "Domnul Bogdan Negrea" care la telefon a fost foarte amabil. Odata ajuns acolo, incerc sa ii spun ce si cum stau lucrurile cu geamul, el ma expediaza repede, cerandu-mi cheile masinii, ca merge el cu masina "la baieti" si se rezolva.Am asteptat vreo 15 min, dupa care vine cu masina si imi zice ca s-a rezolvat.Ma duc sa verific cu el si binenteles ca geamul merge la fel de greu.Imi spune ca au "baietii" un mic secret profesional si ca e chederul prea strans din fabrica dar "isi va da drumu'".Cum dreq a mers bine 4 luni de zile si dintr-odata "e din fabrica"...? Ca sa concluzionez..."Domnul Bogdan Negrea" este un nesimtit, ...si mai repet o data, nesimtit. M-a aburit cu "secretul profesional al baietilor" si m-a expediat in 2 minute de la service. Asa ca..daca luati legatura cu el, nu faceti ca mine..ci "intrati" tare il el, ca altfel nu rezolvati nimic.
O sa incerc la alt service, poate gasesc pe cineva in stare sa rezolve problema.

Multumesc,
1.6 DSL HP

Orlando_LR
Pro_ceed-ar
Posts: 203
Joined: 14 Jul 2008, 01:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Service Baneasa-"Domnul Bogdan Negrea"(tinichigerie)

Post by Orlando_LR »

Da...eu am fost luni la Mit baneasa si ti-am vazut masina acolo...pentru geam era?
Salutare!
Pro_ceed Classic+optionale.Comandata pe 10 iulie.Primita pe 29 septembrie.Mars red. 1.4 poze: http://gonzo.fotohost.ro/gonzo_pro_ceed_mars_red
R.I.P. Micutzu :cry:

Post Reply

Return to “Mit Motors International”