Multumit

Bucureşti
Post Reply
holden
Posts: 88
Joined: 02 Sep 2008, 18:48
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Multumit

Post by holden »

Pentru ca am criticat service-ul, nu atit pentru calitatea lucrarii, cit pentru timpul mare de asteptare, vreau sa spun citeva cuvinte de bine.
Am mai scris cite ceva si pe alt topic, imi cer scuze daca plictisesc.
De curind am observat niste indoituri in plafon, abia perceptibile. De fapt le-au observat niste amici. :roll:
In plus, cam toata caroseria era plina de niste pete foarte mici, albe; probabil le-am capatat de la vreun meseerias care a vopsit prin zona masinii, de la vreun vecin care si-a reparat balconul etc.
Al treilea lucru: la revizia facuta la IMG mi-au gasit joc la un rulment.
Am facut o vizita la MIT, unde mi-au polishat masina, gratis, scapind de majoritatea punctuletelor.
Peste 2 saptamini ma voi duce sa-mi schimbe rulmentul, pe garantie.
In plus, mi s-a propus sa-mi rezolve si plafonul, insa nu cred ca ma voi deranja, problema e minora.
Ii multumesc pe aceasta cale d-lui Alen Ion, care m-a contactat imediat dupa ce i-am scris si care s-a comportat exemplar.
Kia Cee'd 1.4 black

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Multumit

Post by RLK »

In mod cert, nu ne plictisesti! Intrebare: cum iti polisheaza masina gratis? Vrea si eu :(
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

holden
Posts: 88
Joined: 02 Sep 2008, 18:48
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Multumit

Post by holden »

Le-am dat niste mail-uri destul de critice, poate oamenii vor sa-si mai imbunatateasca imaginea.
Kia Cee'd 1.4 black

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Multumit

Post by Ogy »

Dap si eu am cuvinte de lauda pentru acelasi om. Il recomand dupa ce mi-au schimbat bieletele fata/spate si facut geometria. S-a ocupat personal ca treaba sa iasa bine si a iesit.

holden
Posts: 88
Joined: 02 Sep 2008, 18:48
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Multumit

Post by holden »

Am fost si am schimabat rulmentul, pe garantie, la MIT. L-am vazut pe cel vechi si nu arata rau deloc.
Am ajuns in service la 17:00 si am plecat la 18:00.
Tot respectul pt. dl. Alen, un adevarat profesionist care stie sa trateze oamenii.
Pentru eventuale alte probleme cred ca voi reveni la MIT.

Partea prosta e ca la intoarcere am stat o ora pina sa ies din giratoriul de la Baneasa. :twisted:
Kia Cee'd 1.4 black

Post Reply

Return to “Mit Motors International”