Impresii despre Planet Motors Valcea

Bujoreni, Vîlcea
Post Reply
dan0302
Posts: 70
Joined: 22 Jun 2007, 22:35
Auto:

Impresii despre Planet Motors Valcea

Post by dan0302 »

as vrea si eu ceva impresii de la cei care au cumparat masini de la valcea
kia ceed lx 1,4, piston grey, OT-02-XTS

User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Post by doringvd »

off topic-tare faza cu 'planet motors' ne mai trebuie 'surprise motors' si nu mai avem ce comenta...
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Post by mr_wizard »

Nu stiu daca sunt utilizatori din Vilcea, care au comandat la Planet Motors, dar eu am fost foarte multumit de ei. M-au ajutat si cu sfaturi, super de treaba! Ii recomand cu caldura. Fata de cei de la Pitesti, nici nu se compara...
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

D4OTzu
Posts: 99
Joined: 06 Jul 2007, 21:19
Auto:
Location: Targu Jiu
Contact:

Re: Impresii despre Planet Motors Valcea

Post by D4OTzu »

Cei de la Planet Motors service au o adresa de e-mail (service@planetmotors.ro) la care nu se deranjeaza sa raspunda. Cred ca sunt foarte "interesati" de clienti.
E cumva adresa gresita? Stiti voi alta adresa? La telefon nu se pot discuta prea multe....
ImageCEE'D 1.4 GSL LX MT-Best machine silver, din 26.sept.2007

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Re: Impresii despre Planet Motors Valcea

Post by mr_wizard »

Poti incerca sa suni la show-room si sa ceri nr de tel de la service. Eu d-acolo am luat masina si am doar nr dealerului.
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

cristi26vis
Posts: 273
Joined: 09 Jul 2008, 23:00
Auto: HD26VIS
Location: petrosani
Contact:

Re: Impresii despre Planet Motors Valcea

Post by cristi26vis »

astazi am facut revizia la planet motors si vreau sa spun ca am fost super multumit!
merita, pacat ca distanta petrosani- valcea e cam mare
=D>
KIA SPORTAGE

saib
Posts: 77
Joined: 26 Aug 2008, 13:58
Auto:

Re: Impresii despre Planet Motors Valcea

Post by saib »

Mai bine sa se lase de meserie , mai bine ma duceam la Sibiu ca ardeleni sunt mult mai cu capu pe umar ca cei din Valcea. Am doua masini la ei una vine tarziu prin onctombrie parca asa ziceau si una e in tara dar nici ei nu stiu unde cand la Arad cand la Pitesti, si sincer chiar regret ca le dau un comision asa mare cu cele 2 kia si nu va mai recomand revizie la pppplanet mmmmmotors mergeti la sibiu sau ori unde dar nu la Kia Valcea al nu e service si nu are nici vopsitorie o vopsec pe la nustiu cine si o gramada de tampeni, ce sa le mai xic cand am comandat masina am intrebat de trapa nu ca, curge apa in masina, senzor de ploaie nu ca o ia razna stergatorul, faruri automate pai ce iti e greu sa dai de maneta, parca imi luam eu bani.... Ce sa le fac asta e tara jmechelilor si in primul rand nu au voie sa iti ia bani daca nu iti livreaza masina pe loc, ai avocat tare te ajuta si mai scoti o kia... nu mai zic nimik niste......... stiti voi.
Kia Ceed Best 1,4 So Reed VL-06-EOE xxxx VDO
Kia Ceed Style 1,6 Pewter Beige +geamuri fumurii+cheie pliabila+scaune incalzite Vl - 27 - BEK



Image

Post Reply

Return to “Planet Motors”