Cee'd, de unde?

Vă rog să postaţi dealerii cu care aţi colaborat. De asemenea, rog dealerii care vor să colaborăm să posteze, pentru a li se crea forum separat.
tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

[smilie=pdt_piratz_30.gif] OFFFFFFFFTOOOOOOOOOOOOOOOPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC [smilie=pdt_piratz_31.gif]

Chiar nu-?i d? nimeni seama?????
Last edited by tipitip on 12 Nov 2007, 16:14, edited 1 time in total.
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

soseta.ucigasa
Neanderthalu
Posts: 43
Joined: 23 Oct 2007, 09:47
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by soseta.ucigasa »

Pace sa fie :)
Dar cand am zis "bosorogi" nu m-am referit strict la persoanele in varsta, ci la acei soferi care se uita la schimbator , sa vada in ce viteza trebuie sa bage , sau care nu stiu ca masina poate sa mearga cu mai mult de 30-40 km/h.
Oful meu e ca s-au inmultit masinile in Galati, dar ritmul a ramas la fel. Nu e ca in Bucuresti unde toti stiu ca o mica clipa de neatentie poate fi o catastrofa. Nu ma refer la accidente , ci la intersectii impanzite de masini , doar pentru ca unul/una nu stie sa se incadreze pe banda sau alte motive banale.
Sunt prea multi sunday drivers :(
CEE'D 1.6 CRDi
HIGH POWER 115cp
Cassa White + Optionale
Comanda: 25.09.2007 -- Serie: 13.11.2007 * Livrata : 08.12.2007 -- Multumesc celor de la Autoprim
_________________
http://picasaweb.google.com/Neanderthal ... CassaWhite

soseta.ucigasa
Neanderthalu
Posts: 43
Joined: 23 Oct 2007, 09:47
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by soseta.ucigasa »

Sorry tiptip... rog un moderator sa stearga posturile mele, sau sa faca alt topic
CEE'D 1.6 CRDi
HIGH POWER 115cp
Cassa White + Optionale
Comanda: 25.09.2007 -- Serie: 13.11.2007 * Livrata : 08.12.2007 -- Multumesc celor de la Autoprim
_________________
http://picasaweb.google.com/Neanderthal ... CassaWhite

Riky
Posts: 304
Joined: 04 Nov 2007, 05:00
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by Riky »

manucu01:-ms ca mi-ai sarit in ajutor..chiar dak soseta.ucigasa nu cred k a vr sa ma atatace...fiecare are cate i parere..si inca ceva...iubesc sa conduc..eu nu st cum o sa mai dorm cand o sa primesc masina,,,cred k daca s-ar piutea as dormi in ea...abea astept sa vad ce pooate..sunt nebun dupa condus si cand il aud pe tata k are treaba nu st pe unde...si tr sa se duca cu masina..eu sunt imedita pe scaunu din stanga:D am sofatu in sange....mor dupa masini si sa conduc!!!
KIa Cee'd,1.4, 109CP--Cine n-are Cee'd sa-si cumpere!:)

http://picasaweb.google.com/rikyriky8/MasinutzaMea

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

unii asemenea tie, multi cu"sofatu in sange", si experienta primita de la divinitate, chiar au facut treaba asta au murit in masini in timp ce conduceau.doar erau asi ai volanului. am vazut ca tine, pe viu, zeci de cazuri, copii care au primit masina de la mamica si taticu, si se credeau shumi la volan.pana la primul copac. sper sa nu aud si de tine la fel... pacat de masina. si nici nu mi-ash dori sa ne intalnim in trafic

SeKAh
Posts: 815
Joined: 03 Jun 2007, 16:37
Auto:
Location: Bucuresti

Post by SeKAh »

Skyppy: propun sa-i spunem lui Riky de-acum incolo Fittipaldi sau Niki Lauda!

bodyaron
Posts: 507
Joined: 09 Aug 2007, 19:47
Auto:
Location: BUCURESTI

Post by bodyaron »

1qSkyppy wrote:unii asemenea tie, multi cu"sofatu in sange", si experienta primita de la divinitate, chiar au facut treaba asta au murit in masini in timp ce conduceau.doar erau asi ai volanului. am vazut ca tine, pe viu, zeci de cazuri, copii care au primit masina de la mamica si taticu, si se credeau shumi la volan.pana la primul copac. sper sa nu aud si de tine la fel... pacat de masina. si nici nu mi-ash dori sa ne intalnim in trafic
@sekah
Cred ca pe undeva se "simte"o urma de invidie sau de rautate.Nu inteleg ce aveti cu pustiu'?!dk omu stie sa conduca sau nu, nu vad ce va intereseaza pe voi!!!nu trebuie uitat ca suntem oameni si nu roboti(si aia gresesc) si cu toata experienta acumulata o poti zbarci.Cum s a mai spus p aici sunt unii incepatori care dau clasa unora cu "experienta", asa ca lasati omu' sa se bucure de masina(cand ii va veni)
PACE!!! :arrow:
KIA CEED 2.0 GSL-143CP- ESP,Clima,Jante17'',Senzori parcare,etc
http://www.youtube.com/watch?v=SlBAVJjTwVk

+++ASTRA GTC 1.6T-180CP-ROSU

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Nu am nimic cu el, dar se da fff rotund. Si parca nu ii ajungi cu prajina la nas, ne da la toti cu tifla. daca e bun, sa se inscrie la raliuri,

Riky
Posts: 304
Joined: 04 Nov 2007, 05:00
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by Riky »

fratilor...stiti ceva...putin ma intereseaza ce credeti voi despre mine...eu credeam k gasesc aici prieteni cu care pot sa vorbesc despre masini si toate cele..si ca nu ne luam unu pe altu peste picior...imi pare rau daca am lasat impresia de copil inganfat...dar eram si eu entuziasmat...si inca sunt..si stii ceva---@1qSkyppy---nu ma intereseaza dak nu vr sa ma intalnesti in trafic sau nu....dar o intrebare am si eu...ce-ai patit in copilarie de esti asa de rau cu astea mici...??app...dak vreti sa-mi spuneti intr-un anume fel...spuneti-mi pe numele meu adevarat:RAUL!!ms celor care mi-au luat apararea!!!>D:<
KIa Cee'd,1.4, 109CP--Cine n-are Cee'd sa-si cumpere!:)

http://picasaweb.google.com/rikyriky8/MasinutzaMea

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

De c?teva zile a ap?rut ?n dreapta sus (a postului) un butona? albastru pe care ?l cheam? "Raporteaz? acest mesaj"! E func?ional! La fel ?i fra?ii lui: "Warn" ?i "Ban" care apar ?n panourile moderatorilor! Voi decide?i dac? discu?ia continu? ?n acest mod sau nu!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

eu nu am patit nimic. doar imi exprimam o opinie.

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Post by manucu01 »

chiar nu imi dau seama unde se poate muta topicul acesta, pentru ca deja s-au strans mai multe mesaje offtopic decat ontopic.

pe riky ar trebui doar sa il atentionati, nu cred ca e locul sa ne adresam aprecieri personale pe aici. se va da singur cu capul de tocul usii daca nu va asculta si sfatul celor cu mai multa experienta si atat.
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

Riky
Posts: 304
Joined: 04 Nov 2007, 05:00
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by Riky »

cu ce am gresit eu?
KIa Cee'd,1.4, 109CP--Cine n-are Cee'd sa-si cumpere!:)

http://picasaweb.google.com/rikyriky8/MasinutzaMea

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Post by manucu01 »

ati speriat baiatu, dragi colegi de forum...tocmai cand incepuse sa scrie corect romaneste :)

Edited by Gogu: Am sters a doua parte din mesajul tau, era generator de flame.
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

sau de aici ... La prima vedere are in plus fata de LX Best inchiderea din telecomanda, dar posibil sa aiba si altele.
Stiu ca mai exista si cheltuiala cu drumul ... dar ... e o optiune si asta :D
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

Post Reply

Return to “Alţi dealeri şi serviceuri din reţeaua KIA”