Upgrade auto!

...din afara reţelei KIA, care lucrează bine şi îi recomandaţi!
viperdodo
Posts: 18
Joined: 22 Jan 2012, 00:13
Auto:

Re: Upgrade auto!

Post by viperdodo »

semnalizarea one-touch este exact ca cea a grupului VAG.

din pacate nu putem modifica acei parametrii. trebuie un tester special de KIA si parerea mea e ca cea mai buna solutie este modificarea lor intr-un service dedicat marcii.

b77dbc
Posts: 82
Joined: 13 Sep 2008, 13:48
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Upgrade auto!

Post by b77dbc »

si se va folosi maneta existenta, adaugandu-se doar un modul suplimentar ?
un pret pentru ea ?
KIA Cee'd 1.6L CRDi TX, 115CP

viperdodo
Posts: 18
Joined: 22 Jan 2012, 00:13
Auto:

Re: Upgrade auto!

Post by viperdodo »

da, se conecteaza la maneta actuala.
220 RON este pretul, 260 cu montaj.

viperdodo
Posts: 18
Joined: 22 Jan 2012, 00:13
Auto:

Re: Upgrade auto!

Post by viperdodo »

valabil!

diabloclick
Posts: 7
Joined: 25 Nov 2012, 21:05
Auto:

Re: Upgrade auto!

Post by diabloclick »

Mai e valabil anuntul?
Ceva upgrade-uri noi?
Poze cu lucrari recente?

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Upgrade auto!

Post by eugenflorinmanea »

Nu te incurca cu ei ca nu are rost- NESERIOZITATE TOTALA!
Cred ca i-am sunat de cel putin 10 ori - sa imi fac o programare pentru omorare greiere consola centrala (o izolatie).
De nu m-au trimis de la un coleg la altu...pentru ca in sfarsit in ziua in care mi-am facut programare cu ora tot- sa isi tina telefoanele inchise toata ziua.

Deci...n-are rost cauta in alta parte.
SAAB 9-5

viperdodo
Posts: 18
Joined: 22 Jan 2012, 00:13
Auto:

Re: Upgrade auto!

Post by viperdodo »

Neseriozitatea nu a fost din partea noastra!Nu noi am fost cei care am amanat-o de pe o zi pe alta, nu noi v-am trimis de la un coleg la altul ci dumneavoastra ati sunat pe rand la fiecare in speranta ca o sa auziti alta parere sau stiu eu mai ce! Telefoanele nu sunt niciodata inchise si nici nu au fost! Mai ales amandoua!

Din pacate, avand in vedere scepticismul tuturor membrilor forumurilor in general, am abandonat ideea de a face "comert" cu aceste produse si de a "presta servicii" pe acest domeniu. In tara noastra va mai trece mult timp pana cand va exista o educatie si o incredere pentru astfel de servicii! Pana una alta fiecare e mester in toate si sceptic la fiecare pas!

O reclama proasta si o parere la fel de proasta (dar nefondata) se da si se face imediat!
Pozele de la "lucrari" nu au nici o relevanta!

Noi in continuare suntem deschisi oricarei provocari, chiar daca nu ne mai facem "reclama" ! In cazul in care sunteti interesati de ceva, ne puteti apela pentru a discuta in prima faza! Daca prindeti o oarecare incredere, putem si rezolva acea problema, indiferent de complexitate!

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Upgrade auto!

Post by eugenflorinmanea »

Ati inviat!
Aoleu, dupa ce ca sunteti neseriosi mai sunteti si obraznici pe deasupra- dar lasati-o mai jos ca macane.
1. La ce as fi sunat eu la intreaga 'firma'- era cumva o chestie super grea de facut si aveam nevoie de mai multe pareri? Era o banala izolare- nimic mai mult. Dar lucrurile stateau cam asa- sunam la 1 din voi nu mai stiu care, stabileam o sambata (ptr ca eu numai sambata puteam), urma sa ne auzim in sambata respectiva dar in sambata respectiva pauza- persoana nu mai raspundea. Noroc ca imi raspundea cealalta parte a firmei- respectiv celalalt asociat- care spunea ca el nu e in Bucuresti dar ca revine el cu un teoefon in cel mai scurt timp.Pauza....

Sa stiti ca nu scepticismul membrilor cluburilor v-au scos din joc, ci prostia si neseriozitatea voastra! Sunt nenumarati chiar si pe aici carora le merge f bine indiferent ca pun piele pe volan, aduc piese! Ptr ca un client multumit e cea mai buna reclama!

Apropo dupa ce mi-ati tras ultima tzeapa in care stabilisem si ora dar am zis sa dau un telefon inainte, am vrut sa intru peste tot pe unde ati mai postat voi cu numerele de telefon si sa va fac reclama 'pozitiva' cat de seriosi sunteti. Supriza-nu v-am gasit decat pe club kia (am dat numerele de telefon pe google) :))))))))))

Eu va doresc succes in 'afacerea; voastra si sa stiti ca niste scuze ar fi fost suficiente pentru mine, nu trebuia sa va dati atata silinta sa cautati niste motive. Apropo de unde stiti ca am fost 'cel care amana de pe o zi pe alta' (minciuna normal)- ati cautat numarul meu de telefon pe aici, sau e placa voastra pentru toti clientii?
SAAB 9-5

valdoline
Posts: 6
Joined: 09 Jan 2013, 14:05
Auto: Vw Golf
Location: Bucuresti

Re: Upgrade auto!

Post by valdoline »

m-ar interesa si pe mine un kit de scaune incalzite! pret pentru pachet, fara montaj!

Post Reply

Return to “Alte serviceuri si magazine de piese”