Service auto Timisoara

...din afara reţelei KIA, care lucrează bine şi îi recomandaţi!
Post Reply
User avatar
LiquidSilk
Posts: 63
Joined: 11 Jun 2008, 15:28
Auto: Kia Pro_cee'd 1.4 Best
Location: Galati
Contact:

Service auto Timisoara

Post by LiquidSilk »

Salut,

Nu stiu unde sa pun post-ul asa ca il voi deschide la cafenea.

Stie cineva din Timisoara un service bun care eventual sa aiba program si dupa ora 17?
Kia Pro_cee'd 1.4 Best - Black Pearl
ODO: 100200km
Image

cmusat2000
Posts: 208
Joined: 15 Aug 2014, 23:42
Auto: Sportage 2.0 GDI AT Classic

Re: Service auto Timisoara

Post by cmusat2000 »

Salut,

Recomand BTP Service, strada Gelu nr.4, acces cu interfon, bariera, in curte, usor camuflat dar se ajunge totusi usor.
Daca tastezi in gogu numele de mai sus te duce la pagina lor.

Echipa tanara, acreditati in RO pt nissan gt-r si american muscle cars, curatenie, patronul Luci e foarte ok si prompt.
Am apelat la ei de mai multe ori si a fost ok, insa preturi mai mari decat media generala.
Ex: demontat ornament plastic-montat praguri Kia Sportage - 450 lei.

Daca apelezi la ei spune-ne pararea dupa interventie.

Bafta.

mironalin
Posts: 1
Joined: 09 Jul 2020, 15:03
Auto: Kia Sportage
Location: Timisoara

Re: Service auto Timisoara

Post by mironalin »

Salut,

Am si eu un feedback despre BTP Service, NU RECOMAND LA NIMENI!
Am fost la ei cu un schimb de placute de frana inainte de concediu , dupa o luna m-am dus sa fac altele la masina si i-am rugat sa faca o constatare generala la masina,DUPA O LUNA,printre multe abureli de piese ce trebuiesc schimbate imi spun ca trebuiesc schimbate si placutele... ii explic domnului Luci ca el le-a schimbat acum o luna , nu are cum sa se fi uzat complet intr-o luna, raspunsul a fost ,nu stiu ce ai facut cu masina dar placutele sunt varza... (bec neaprins in bord de placute) au trecut aproape 6 luni de atunci placutele sunt in norma lor normala de uzura dar nu sunt inca de schimbat... plus imi zice ca am ulei in apa si ca trebuie schimabte garnitura de chiuleasa si multe altele -pret undeva la vreo 2000 de euro ... plus constatarea ma costat 250 de lei .... ULTIMA OARA CAND MAI AJUNG LA UN ASEMENEA SERVICE....

doruluca
Posts: 26
Joined: 20 Jul 2020, 13:46
Auto: Kia Ceed 1.6 diesel
Location: Timisoara

Re: Service auto Timisoara

Post by doruluca »

Ziua buna,
eu am tot mers la Binder service, in Complexul studentesc, de cate ori am avut nevoie.

TillyNash
Posts: 1
Joined: 22 Jan 2021, 06:59
Auto: ford
Location: Romania
Contact:

Re: Service auto Timisoara

Post by TillyNash »

Foarte util Service auto Timișoara informații.

Blanosul
Posts: 6
Joined: 02 Apr 2019, 06:38
Auto: KIA Sorento 2014
Location: Brasov

Re: Service auto Timisoara

Post by Blanosul »

Mai are cineva o recomandare de service in Timișoara sau in zona? M-am mutat de la Brașov recent și as avea nevoie de un service bun in afara de dealer.

Post Reply

Return to “Alte serviceuri si magazine de piese”