SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA. CEA MAI FRUMOASA

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
User avatar
iulian2007
PFR
Posts: 1153
Joined: 29 Jan 2008, 23:59
Auto:
Location: Braila

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by iulian2007 »

cu multa parere de rau :( va spun ca nu pot ajunge. dar voi sa va distrati bine, sa faceti mult fum (la gratare), sa aveti vreme buna, sa fierbeti bine tuica..................... sa va distrati la maxim
si nu uitati: multe-multe poze, ca sa salivam si noi un pic :lol:
forumul pasionatilor de detailing click AICI si AICI

facebook - Polish Braila & PolishFaruri Braila

http://polishbraila.blogspot.com/

alcatraz@
Posts: 17
Joined: 15 Apr 2008, 10:32
Auto:
Location: craiova

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by alcatraz@ »

Cristi, sper sa nu fie prea tirziu si sa mai citeasca inainte de plecare cineva acest mesaj... ce zici de o pitzza la Petrila, macar una la 2 persoane si un tort de clatite inainte de a ajunge la Mija. Vorbim miine pe mobil. E pacat sa ratam ocazia. Cei care nu stiu cit e de buna pizza de la Petrila , pot afla miine.
cee'd 1.4 GSL EX MT Classic; SO RED; DJ-56-JAF, 0723/271106, 0743297761

cristi26vis
Posts: 273
Joined: 09 Jul 2008, 23:00
Auto: HD26VIS
Location: petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by cristi26vis »

alcatraz@ wrote:Cristi, sper sa nu fie prea tirziu si sa mai citeasca inainte de plecare cineva acest mesaj... ce zici de o pitzza la Petrila, macar una la 2 persoane si un tort de clatite inainte de a ajunge la Mija. Vorbim miine pe mobil. E pacat sa ratam ocazia. Cei care nu stiu cit e de buna pizza de la Petrila , pot afla miine.
s-a facut din partea mea, depinde doar de ceilalti daca vor, sau daca avem locuri,, dar cand ne vedem maine primul lucru , sunam [-o<
KIA SPORTAGE

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Teddy wrote:...daca masa organizata dureaza mai mult sper sa nu aveti surprize...am fost acolo la 2 asa zise mese organizate si nu a fost respectat niciodata programul anuntat initial :idea:
Drum bun !!! :smt023
Cand am scris de cele 2 mese organizate(sponsorizate de soc. la care lucrez) am stat mult peste ora propusa initial de plecare si asta de comun acord de ambele parti.
Imi pare rau daca s-a inteles altceva.
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Dupa celebra pizza de la Petrila ImageImage...ce credeti ca urmeaza...celebrul gratar de la cab. MijaImageImage ...si seria a 2-aImageImage...si sus distractia continua =D> :D
Dimineata urc iar sa continuam distractia si sper ca cu membrii noi :smt023

P.S. Acum descarc pozele si cand sunt gata le postez :smt024 :smt023
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

judoka
Posts: 72
Joined: 23 Aug 2008, 20:40
Auto:
Location: SIBIU

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by judoka »

Ce frumos!! si ce bine aratau gratarele... =P~ Dimineatza sper sa mai prind ceva si eu :lol: Abia astept sa ne vedem :wink:
KIA CEE'D 1.4 BEST-SO RED- SB-19-DEI- Super incantat-multumit-fericit :D

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Daca te trezesti de dimineata sigur mai prinzi ceva :lol: ...vedem noi cand ajungem sus :smt023
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

kaserpele
Posts: 67
Joined: 16 Feb 2008, 19:17
Auto:
Location: hunedoara ,PETROSANI

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by kaserpele »

Totul a fost superb,oameni cu care ai vrea sa te mai intalnesti,intalniri pe care ai dori sa le repeti,cat mai des! ca vorba aia O VIATA AI,care trebuie traita,in cel mai placut mod cu putinta!,totul a fost ok.Sa nu uitam totusi,gratarul,pizza shi clatitele!!!!! :D :D :D,pacat ca nu am putut ramane pana la cantatul cocosului!!!! :( am sa incerc sa transfer filmarea pe dvd shi atunci.....o sa le trimit tuturor din distributia filmilui!!! :D :D :D
CEED SW 1.6 DSL 115 cp,BASE,machine silver+ceva optionale,livrare iunie,ceasul ticaie, timpul trece! HD-30-GHE

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Ai perfecta dreptate :smt023 ,mie imi pare bine ca de la o intalnire la alta se mareste gasca si ne simtim din ce in ce mai bine =D>
P.S. Era bine daca cabana era mai mare :smt023 ca peisajul e superb :D
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by smotocel »

am ajuns si noi de vreo juma de ora la Deva, acum ma apuc de urcat poz(n)ele. revenim.......

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Si noi am ajuns acasa dupa inca o pizza la Petrila impreuna cu @judoka
Revin dupa ce descarc pozelele :smt023

P.S. @judoka primul membru din SB cu sticker =D> ...pe cand urmatorii :?:
Last edited by Teddy on 26 Oct 2008, 20:20, edited 1 time in total.
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty


Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by Teddy »

Faine poze :smt023 ,pacat ca am pierdut distractia de peste noapte :(
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

smotocel
Magic Blue
Posts: 217
Joined: 24 Apr 2008, 16:41
Auto:
Location: Deva
Contact:

Re: SARBATOARE MARE 25-26 OCT CABANA MIJA

Post by smotocel »

o intalnire foarte reusita, trebuie sa-i multumim lui cristi26vis pentru organizare =D> =D> , sa le multumim si lui adimot de la Satu Mare, arnold12 si petry de la Bucuresti, alcatraz-ii de la Craiova, judoka de la Sibiu, ducu de la Resita pentru sutele de kilometri parcursi pentru a fi impreuna cu noi.

am mai fost onutza de la Tg. Jiu, smotoceii si marceli de la Deva, iar "gazdele" din vale: cristi26vis, codruta, teddy, kaserpele, titanicul, stefan.

la un moment dat chiar discutam la cabana ca am putea numi intalnirea nationala din considerentele ca:
1. au fost posesori de KIA din 7 judete: Dolj, Caras, Satu Mare, Sibiu, Gorj, Bucuresti si Hunedoara.
2. au fost 14 masini (permanent 11-12 masini).

pe scurt programul a fost cam asa:
simbata in jurul orei 11:00 am inceput sa ne adunam in Petrosani si dupa o sedinta de consiliu s-a plecat la Petrila la deja binecunoscuta pizza Number One. apoi am urcat la cabana iar dupa cazare ne-am apucat de ... gratare :D a venit momentul sa ne retragem in cabana unde a inceput cheful... tinand cont ca l-am avut sarbatorit pe cristi26vis (inca o data "La multi ani cristi si la cit mai multe intalniri"), chef care a tinut pina pe la 3 dimineata.

duminica, micul dejun si o plimbare pe coclauri, aer curat, poze...povesti..... revenit la cabana, masa de pranz, putina siesta, pozele de grup si in grup :D aliniat masini in parcare, pupaturile de rigoare... promisiuni pentru noi intalniri si... din pacate..... plecarea....fiecare spre destinatia lui finala.

daca am uitat ceva, sunt sigur ca voi fi completat de cei prezenti :D

P.S. @cristi26vis: pe cind urmatoarea intalnire ???... alooooooo se aude acolo in spate?????

......puscaaaaaa si curaua lataaaaaaaaaa!!!!!! =D> =D>

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”