Craiova TREZIREAAAAA !!!!!!!!!

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Craiova TREZIREAAAAA !!!!!!!!!

Post by gabz »

hai la un suc, o pizza, o terasa...ceva.. orice

mi-e dor de iarna trecuta cand stateam la oxygen si mancam o tocanita sau pizza- dupa gusturi :p

ricky, alcatraz, sonty, mariusc ce ziceti? vrea si alex_0722876565 sa ne cunoasca :D poate vine si IC3 daca are cineva numarulul lui sa mi-l dea si mie si poate aranjam de o iesire sambata sau duminica dupa-amiaza, pe 5-6 iulie

eu nu pot veni pe 11iulie ca pe 12 tre sa fiu la nunta unei colege de serviciu. chiar nu am cum sa lipsesc, she's "familly" :D cei care stau cate 9-10 ore la serviciu cu aceeasi oameni de nota 10 stiu ce vreau sa zic

asa ca... o maslina, o aluna, o samanta, o BH pe sambata? (BH=Beharca)
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

..hai oltenii !! :D

PS: ..am facut arma acolo...si era naspa rau cand trebuia sa ma duc prin Craiovita... :roll:
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

Arnold12
Posts: 2774
Joined: 02 Jun 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Arnold12 »

Usor nu va impingeti ca e loc pt toti. :lol:
Cee'd SW 2.0 CRDi 140CP~170CP 6MT TX pregatit sa frustreze...a different ONE
Kia Ceed SW 200Km/h - http://www.youtube.com/watch?v=tsQNcrqPImk
MAX 221km/h pe GPS/Autobahn Austria

iadinu
Posts: 37
Joined: 27 Jun 2008, 15:23
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by iadinu »

Yo e de acord shi cu putzin ajutor Divin poate am shi eu "samintza" in 2 zile dupa cum mi-am facut calculele.
Pina nu am Cee'd-utza mea nu fac un pas, vreau sa am shi eu ce povesti despre EA. :D
CE sa mai, cel tirziu VINERI cred ca am deja 200Km cu ea :D shi atunci chiar am ce pareri sa-mi dau....so.....EU SUNT PT O INTRUNIRE IN WEEKEND :D:D:D:D:D:D
Cee'd 1.4 Best LX MT Oil Blue, DJ-76-UPS
0745/262036

alcatraz

Post by alcatraz »

deja simt o senzatie de foame si sete. deacord cu BH. hai sa stabilim data si ora

gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Post by gabz »

sambata ora 14.00 in parcarea de la pic? sa ne adunam si plecam de acolo
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

iadinu
Posts: 37
Joined: 27 Jun 2008, 15:23
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by iadinu »

NU vreau sa fiu circotash :( , era mai bine Duminica, dar asta e...
fiind prima oara cind particip la o intrunire cu "fratzii" e OK Sambata la 14:00 (sunt mezinul "familiei" la Craiova asha k ma comformez ).
Doamne ajuta sa-mi iau Joi mashinutza, k de nu e MINCAT OzMaraton..:D
Cee'd 1.4 Best LX MT Oil Blue, DJ-76-UPS
0745/262036

alcatraz

Post by alcatraz »

ok 14.00 parcare pic. dar e atit de mare parcarea aia...
@gabz- da te rog niste coordonate mai exacte!

iadinu
Posts: 37
Joined: 27 Jun 2008, 15:23
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by iadinu »

Cit ar fii de mare parcarea, se vor deosebii Cee'd-urile in parcare. Pt. orice eventualitate ar fii mai ushor sa parcam undeva la intrarea in parcare, clientzii care vin la cumparaturi parcheaza cit mai aproape de intrarea in supermarket. Cum credetzi shi voi....
Cee'd 1.4 Best LX MT Oil Blue, DJ-76-UPS
0745/262036

Riky
Posts: 304
Joined: 04 Nov 2007, 05:00
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by Riky »

fratilor...cum sa nu ma bag....sambata aflu si eu rezultatele de la bac si tr sa dau o bere....nu?:P nu promit ca vin...ca poate ies sa sarbatoresc cu ai mei fosti colegi...dar exista o posibilitate.....daca nu se paote...trec sa va salut pe toti...ok? mai e pana sambata:D asa ca o sa vad ce se intampla pana at...

numai bine
KIa Cee'd,1.4, 109CP--Cine n-are Cee'd sa-si cumpere!:)

http://picasaweb.google.com/rikyriky8/MasinutzaMea

mariusc
Posts: 149
Joined: 31 Oct 2007, 20:38
Auto: Sportage
Location: Craiova

Post by mariusc »

Daca as fi stiut si eu mai de mult...
Poate as fi putut amana cumva iesirea de la munte - o sa plec vineri in Retezat si o sa ma intorc marti.
Se pare ca nici de data asta n-am noroc. :cry:
Poate acum ca "ne-am trezit" o sa fie mai multe intalniri la care o sa vin si eu. (numai sa fie anuntate mai din vreme)
Oricum, felicitari gabz pentru initiativa!
Nissan Leaf 2018
Sportage 2l DSL, 4x4 Style+, Sirius Silver

EX: Cee'd 1,6DSL 115 CP BASE, SO RED

gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Post by gabz »

1. @alcatraz, pe la inrare in stanga, acolo unde se punea de obicei circul. oricum, va fi o insulita de cee'duri :D sper sa apuc sa mi-o spal si pe a mea sa fie frumusica

@iadinu te aspetam cu drag. daca nu-ti ajunge masina...vino cu taxi si te vei avea parte de un drum ca si co-pilot :p

@Riky baftaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@mariusc tu esti cam scump la vedere. las' ca te tinem noi minte :D

si de mers mergem la vechea "sezatoare" oxygen sau ne bagam la o beharca? sa stiu daca sun sa fac rezervare si sa verific sa nu fie vre-o nunta atunci..
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

alcatraz

Post by alcatraz »

eu as merge pe bh. dar ma supun majoritatii.

iadinu
Posts: 37
Joined: 27 Jun 2008, 15:23
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Post by iadinu »

eu vin sigur, dar se pare k fara mashina :((((((((((((((((((((((((((((((((
am platit mashina integral pe 05-06-2008 shi se pare k o voi primi pe 07-07-2008 :(
dar asta e nu am ce face....
PS: Ne vedem sambata la 14:00
Cee'd 1.4 Best LX MT Oil Blue, DJ-76-UPS
0745/262036

alcatraz

Post by alcatraz »

gabz wrote:va fi o insulita de cee'duri :D sper sa apuc sa mi-o spal si pe a mea sa fie frumusica
ti-o speli?? despre ce e vorba??? :D

mda. se pare ca pina acum, insulita de cee'd-uri va fi formata din ...aproape 2 masini: a ta (spalata) si a mea.

alooo!!!!! ...se mai trezeste careva???

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”