Sa ne cunoastem/recunoastem,adica: Pe cine am mai vazut

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

nu stiu daca in cele trei cee'd pe care le-a spus colegul mai sus era si a mea...daca nu, inseamna ca sunt cel putin 4 masini! :D

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by MihaiM »

azi iar am dat peste cea neagra cu numere rosii parcata pe aleea ce duce la unitatile alea militare de la Orizont. I-am dat vreo 2-3 ocoale :D

User avatar
Vietnam
Skywalker
Posts: 653
Joined: 23 May 2007, 21:23
Auto: Sportage 2.0 DSL AT AWD HP
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Vietnam »

Azi In Floreasca - CEED Piston Grey , numere rosii B053831 ... 8-[ ... sau ceva de genul asta. Un tanar la volan ... nu am vazut decat fata asa ca nu stiu daca era diesel sau benzina. Era din "stoc" fara jenti de aliaj.
CEE'd 1.4 Base GSL LX MT Abyss Blue 2007-2014
Sportage 2.0 DSL AT AWD HP ( 184 CP) SAND TRACK 2014 -

gogu
Moderator General
Posts: 439
Joined: 02 Jun 2007, 01:47
Auto:
Location: New York

Post by gogu »

in seara asta cand am venit acasa, era cat pe ce sa ma infig cu masina intr-un cee'd parcat la mine pe strada, asa de mare a fost socul cand l-am vazut parcat.

nu am apucat sa vad prea bine, ca deh, e noapte si sunt obosit... dar era un machine silver cu numere rosii, nu am vazut daca era crdi sau nu.... s-ar putea sa fie al lui tornado_76, ca el ar sta prin zona si a comandat machine silver, dar el de abea a dat comanda de cateva zile...

deci, posesorul este rugat sa se identifice..masina era parcata langa gardul politehnicii :)
LX 1.4 GSL OilBlue/Rainbow Blue cu varii optiuni
>>Poze cu masina mea<<
Image

Ajax26
Posts: 481
Joined: 15 May 2007, 10:15
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Ajax26 »

Este Crdi Machine silver jenti de 17 , climatronic . Pe acolo stau si eu si l-am vazut
Kia Cee'd 1,4 GSL Piston Grey
Base + some stuff
B-04-AJX

boglaw
Moderator
Posts: 197
Joined: 11 Jun 2007, 10:35
Auto:
Location: Bucuresti

Post by boglaw »

eu in seara asta ma intorceam de la Tulcea prin Urziceni si pe la 11 noaptea dau peste un cee'd care ma depaseste (era argintiu, cred). semne disperate cu farurile, semnalizari, tipu' raspunde cu avariile, semnalizeaza si el..n-am reusit sa-l conving sa traga pe dreapta si l-am pierdut prin bucuresti :( . nush dac o fi fost careva de pe forum..

Sfinxul
Posts: 617
Joined: 15 May 2007, 10:00
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by Sfinxul »

Duminica am vazut si eu un Ceed Silver machine prin Galati cu numar de leasing. Nu cred sa fie a vreo unui forumist de pe aici ca nu am auzit pe nici unul ca i-ar fi venit masina.
Mitsubishi Lancer 1,6 din 22.09.2007
Imagehttp://www.mitsu.ro
Image Image
Kia Cee'd 1,6 DSL MT Base din 25.10.2007 http://www.clubkia.ro
Dacia LOGAN 1,4 din 28.06.2006
Dacia Berlina 1410 din 1994

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Veneam obosit d ela munca cu gandul sa ajung cat mai rpod la magazinul din colt sa imi iau o buceaga la 2l sa ma retrag in barlogul meu din fata calc, cand, peste ce dau ? Un Ceed, negru, nou nout, la mine in cartier! dat tarcoale, privit admirat ...oftat ca al meu intarzie ...si plecat . A, nr e B 070428
Image

User avatar
GOvidiu
Posts: 330
Joined: 20 May 2007, 08:30
Auto:
Location: Constanta

Post by GOvidiu »

Ce era base sau classic ?
In ce cartier ?
Kia Cee'd 1,4 base+ Piston grey
Dauna totala 2010

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Pe la TicTac sau unde e facuta poza? Trebea s'o pui la rezolutie mai mare :D
Ce era? crdi sau 1.4? Base/classic?
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

1qSkyppy

Post by 1qSkyppy »

Daca nu ma insel, base, cu cotiera, faruri ceata...in zona Sucevei, intre Brotacei si Banca Religiilor

User avatar
GOvidiu
Posts: 330
Joined: 20 May 2007, 08:30
Auto:
Location: Constanta

Post by GOvidiu »

Am fost , am vazut, m-am lamurit. CRDI Classic. Este beton.
Kia Cee'd 1,4 base+ Piston grey
Dauna totala 2010

TORNADO_76
Posts: 47
Joined: 24 Jun 2007, 21:43
Auto:
Location: Bucuresti

Post by TORNADO_76 »

gogu wrote:nu am apucat sa vad prea bine, ca deh, e noapte si sunt obosit... dar era un machine silver cu numere rosii, nu am vazut daca era crdi sau nu.... s-ar putea sa fie al lui tornado_76, ca el ar sta prin zona si a comandat machine silver, dar el de abea a dat comanda de cateva zile...

Ar fi bine sa fie a mea, dar nu este :x Mai am ceva de asteptat. Dar ma bucur nespus ca avem si cotiera :D Poate pana le primim mai adauga cate ceva :P
CEE`D 1.4 GSL LX MT/ LX BEST - MACHINE SILVER

tcapote
Membru de Onoare
Posts: 259
Joined: 11 Jun 2007, 00:49
Auto:
Location: Bukarest

cee'd piston grey

Post by tcapote »

vecine din 13 septembrie/sebastian, in spatele salonului de cosmetica abbate (Cee'd piston grey) esti pe forum cumva?

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

Acum vreo 2 zile, v?zut ?i salutat chiar cu B-xx-HDE pe Aluni?ului. O culoare ?nchis?...care e?ti?
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”