Varna Bulgaria

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Varna Bulgaria

Post by eugenflorinmanea »

Multumesc mult Claudia, chiar imi esti de mare ajutor!!! La urmatoarea intalnire te cinstesc!! :):)
SAAB 9-5

claK
Posts: 164
Joined: 07 Jan 2009, 16:38
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Varna Bulgaria

Post by claK »

Eugen, cu placere!
Insa in loc de cinste (care oricum nu era necesare) te-as ruga sa intri aici viewtopic.php?f=3&t=4058, si daca esti de acord voteaza aceasta campanie, eventual poti sa o faci cunoscuta si altor prieteni care crezi ca vor fi de acord cu ea.
Multumesc frumos.

:) :) :)
B-84-HXE

theio1
Posts: 77
Joined: 27 Jan 2009, 17:22
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Varna Bulgaria

Post by theio1 »

sonty wrote:am fost eu anul trecut in vara. pentru tine probabil ruta optima este aia pe care m-am intors eu, prin giurgiu. in esenta aia 3 portiuni de drum:
1. bucuresti - giurgiu: drum bun cu 2 benzi pe sens. taxa de pod parca era 7-8 euro nu 30 cat e cu bacul.
2. giurgiu - shumen: alt drum bun c-o singura banda pe sens si pe care singurii care merg aiurea sunt romani.
3. shumen - varna: autostrada cu gropi mici, dar care merge de voie la 130km/h. pe autostrada asta m-a depasit un ceed de elvetia :D.
Si eu am fost anul trecut pe aceasta ruta, drumul este super ok, asa cum l-a descris sonty. Cu siguranta va fi aglomerat la vama giurgiu insa mi-e greu sa cred ca se vor forma cozi deoarece nu se mai face control in vama pt ca suntem in uniune. Si mai greu imi e sa cred ca va fi mult mai liber pe calarasi pt ca sa fim seriosi...este un bac si vor fi multi doritori de a trece apa. Si eu cred ca o sa ma duc de 1 mai la bulgari si daca ma duc, cu certitudine ma voi duce pe Giurgiu. Poate ne vedem pe drum :) sau in coada de la vama :)
cee'd 1.4 cu cateva optionale :)

onix
Posts: 671
Joined: 01 Jun 2008, 16:48
Auto:
Location: bucuresti

Re: Varna Bulgaria

Post by onix »

Suna bine :D
Image

mki79r
Posts: 44
Joined: 13 Jun 2007, 23:57
Auto: Ceed, Sportage
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Varna Bulgaria

Post by mki79r »

Merge cineva pe 20 iunie in Bulgaria? :?
Kia Cee'd 1.6 DSL 2007 Base So Red
Kia Sportage 2.0 DSL 2012 Sand Track 184 HP AT

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”