Mergem să vedem Kia Soul?

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Aimar
Posts: 341
Joined: 22 Feb 2008, 23:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by Aimar »

dau o fuga la bulgari in august sa o vad :D

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by alpinad »

se poate vedea[cred ca mai e acolo....] la BAIA MARE!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by Brill »

Mai bine la Baia Mare ca mai sunt si alte chestii faine de vizitat acolo. Plus ca la Baia Mare e si palinca, la bulgari nu :evil:
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

mikey_VS
Posts: 200
Joined: 22 Apr 2008, 19:13
Auto:
Location: in principiu din BN

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by mikey_VS »

daca nu s-a vandut intre timp, la autodox Baia-mare este expusa o kia soul rosie.... si frumoasa!
Daca vreti, dau un telefon si intreb, apoi revin cu un scurt post aici, ok? Apropo de ce spunea Brill, mai este si un opirus acolo, plus obisnuitele cee'duri. In plus, oamenii de la autodox sunt de mare calitate. Bine, Brill cred ca se referea ca la Baia-Mare sunt si alte chestii de vizitat in sensul ca orasul are destule alte atractii - si are dreptate! Eu, cu ocazia primei revizii la kiamia, am revenit in Baia-Mare dupa aproximativ doi ani. Mi-a placut ce am vazut, deci... go for it!
Si, tot Brill este cel care a punctat la final... cu "lovitura de gratie": palinca! :lol: Deloc de neglijat!
cee'd 1.4 sw, best in pearl black!

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by scubli »

Trebuie sa ajung si eu prin Baia Mare sa vad Soul-ul, nu l-am vazut decat in poze si sunt tare curios :D

mikey_VS
Posts: 200
Joined: 22 Apr 2008, 19:13
Auto:
Location: in principiu din BN

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by mikey_VS »

Tocmai am primit confirmarea telefonic: DA, kia soul exista in continuare in showroom-ul Autodox! Si, daca este acolo, inseamna ca se poate vedea. In acest caz, zic din nou: go for it! (sau, mai smechereste, "go 4 it!"). Uite, cu ocazia aniversarii clubkia cred ca ar fi fost o ocazie excelenta sa vizitati cat de multi Baia Mare! Pacat ca a trecut... (si mai pacat ca la Bistrita dealerul nu a "raspuns provocarilor"! #-o )
cee'd 1.4 sw, best in pearl black!

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by scubli »

Hai sa facem o intalnire in Baia Mare :D si cu ocazia asta sa vedem si Soul-ul. Macar noi din zona asta.

mikey_VS
Posts: 200
Joined: 22 Apr 2008, 19:13
Auto:
Location: in principiu din BN

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by mikey_VS »

Scubli, nu e o idee rea! :D In principiu, daca mai e si sambata - in alta zi, din pacate, pentru mine e forbiden! as putea chiar sa dau mari sanse ca voi participa si eu cu negrutza mea de kiamia! Si mai pot atentiona si pe ceilalti colegi bistriteni. Depinde acum si de cine mai doreste sa vina de prin alte parti, nu?
cee'd 1.4 sw, best in pearl black!

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by scubli »

@mikey_VS: Fiind in sesiune si mie imi convine intr-o sambata, putem incerca cu un topic sa vedem ce iese :D

LE: Topicul e deschis, asteptam pareri: viewtopic.php?f=44&t=6171&p=116821#p116821

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Mergem să vedem Kia Soul?

Post by Brill »

Ehe... daca se organizeaza intalnire la Baia Mare pe la sf lunii iulie... poate vin si io :) Adica atunci plec in concediu si am sa vreau sa ajung in Moldova via MM :) Si sa mananc o pizza buna acolo in Selmond...

App... am stat in Baia Mare 1an si ceva :)
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”