Întîlnire Bucureşti, sîmbătă, 08 septembrie 2007

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Seara in timpul saptamanii la balamucul care exista in oras si mai ales in parcari nu stiu cat de buna e ideea, poate si de aceea se cam evita astfel de intalniri.
Sambata dimineata insemnand ce ora?

Veniti fratilor cu date concrete, as vrea aia, aia, aia si aia...si paote asa se ajunge cumva la un punct comun si se va realiza in sfarsit o intalnire a userilor acestui forum.

Udy
Posts: 11
Joined: 25 May 2007, 14:33
Auto:
Location: bucuresti

Post by Udy »

nu mai zice nimeni nimic??...se mai tine intalnirea??
1.4 GSL LX MT Black Pearl + optionale

gogu
Moderator General
Posts: 439
Joined: 02 Jun 2007, 01:47
Auto:
Location: New York

Post by gogu »

da se tine.

cine mai vrea sa vina, dar nu a postat nimic, este invitat sa vina, intalnirea incepe la 4.
LX 1.4 GSL OilBlue/Rainbow Blue cu varii optiuni
>>Poze cu masina mea<<
Image

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by MihaiM »

Bogdan wrote: Veniti fratilor cu date concrete, as vrea aia, aia, aia si aia...si paote asa se ajunge cumva la un punct comun si se va realiza in sfarsit o intalnire a userilor acestui forum.
Doar pentru ca n-ai fost tu nu inseamna ca n-a fost nici o intalnire.

DragosKIA

Post by DragosKIA »

Am o sugestie:cand se stabileste o intalnire (sunt pt sambata dimineata daca se poate, daca nu fac tot posibilu pt o alta zi sau ora) sa se faca mai din timp (2 sapt inainte)
Imi pare rau ca nu am venit azi, data viitoare sunt sigur acolo
Cei care ati fost sper ca v-ati distrat, si de ce nu, ati mai aflat cate ceva nou pe care il dati si la noi pe forum

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

MihaiM wrote:
Bogdan wrote: Veniti fratilor cu date concrete, as vrea aia, aia, aia si aia...si paote asa se ajunge cumva la un punct comun si se va realiza in sfarsit o intalnire a userilor acestui forum.
Doar pentru ca n-ai fost tu nu inseamna ca n-a fost nici o intalnire.
Intalnire serioasa 20-30 de masini, ca vorba aia sunt 400 si de useri inscrisi..
A fost ceva animatie, incet incet se aduna lumea si cu Kia...

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by MihaiM »

E greu, nu stiu daca sunt 20-30 de useri activi din aia 400 iar multi nu sunt de prin Bucuresti sa le fie la indemana. De vina or fi si dealerii care intarzie livrarile

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”