Concurs Ceed Test Drive

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
narcisus77
Posts: 160
Joined: 27 Jul 2007, 12:40
Auto:
Location: Bucuresti

Concurs Ceed Test Drive

Post by narcisus77 »

Salutare,

Am vazut ca site-ul www.kia-ceed.ro nu mai este disponibil. Insa www.kia-ceed.com este si in headerul paginii apare un banner cu un concurs KIA Cee'd. Am intrat am selectat Romania si mi s-a cerut sa introduc numarul de pe "permisul de imbarcare" de la test drive.
Desi am facut 3 test-drive-uri inainte sa ma hotarasc, nu am primit nici un astfel de bilet. Desi mi-am comandat, as fi vrut sa si particip la concursul ala :)
A primit vreunul dintre voi un astfel de bilet ? Macar pe la caravana KIA ?
Cee'd 1.6 CRDi LP Piston Grey BASE + optionale - km ~60.000

kokolino
Procuroru'
Posts: 551
Joined: 19 Jun 2007, 10:45
Auto:

Post by kokolino »

site-ul www.kia-ceed.ro merge si merge foarte bine la mine.

narcisus77
Posts: 160
Joined: 27 Jul 2007, 12:40
Auto:
Location: Bucuresti

Post by narcisus77 »

Da, acum merge si la mine.

Dar intrebarea ramane : pe www.kia-ceed.com este un concurs unde poti sa castigi o excursie de 2 zile la Hockenheim unde poti sa testezi Cee'd pe circuit de curse - banuiesc ca doar motoarele de 2.0. Te intreci cu alti "piloti" si poti sa castigi un KIA Cee'd. Daca pe site-ul ala poti sa-ti alegi ca tara Romania si ai chiar interfata in romaneste care te invita sa treci pe la dealer sa-ti programezi un test-drive si sa ceri permims de imbarcare, la noi de ce nu se da ? Asta e intrebarea.

Urmati acest link : http://www.citobi.com/KiaEuropeanTestDr ... ion_RO.act

Bafta !
Cee'd 1.6 CRDi LP Piston Grey BASE + optionale - km ~60.000

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”