Intalnire sambata, 9 Mai ?

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
shpid3r
The One
Posts: 569
Joined: 02 Aug 2008, 21:14
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Intalnire sambata, 9 Mai ?

Post by shpid3r »

Sal`tare!
Era odata vremea ... cand se anuntau luna de luna intalnirile, sa stie tot omul cand au loc :)
Stiu c-a ramas discutat odata sa fie sambata, nu mai stiu ora... si mi-e dor de gashca nebuna, am de luat si pus (care ma ajuta, ca dau o bere :P) suportii de numere, aveti de povestit de Arieseni ... nu neaparat cu bautura si rezervari, ca suntem din scurt, si nici cu timpul nu stam grozav, dar asa de un pahar de vorba ar fi grozav...

Bucuresteni, sariti!
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST - Kompass Blue. B - 04 - YEH (Oh Yeah!). || 20.000 km
---- [LINK - jurnal de bord]

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire sambata, 9 Mai ?

Post by scraachmyback »

Cheers shpid3r :P...man noi avem duminica un gratarel si ma gandeam k tot atunci sa facem si intalnirea...cine nu are timp sa mearga cu noi la Branesti sa stea la o vorba 30 min in parkarea de la CORA Pantelimon....la ora 11 zic eu...

Ne putem intalnii si sambata doar pentru intalnire gen pe la ora 4 sau mai devreme...
Hai sa hotaram daca ne intalnim si sambata sau ne vedem direct duminica dimineatza ;)

CHeers!

shpid3r
The One
Posts: 569
Joined: 02 Aug 2008, 21:14
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire sambata, 9 Mai ?

Post by shpid3r »

Sal bro`
am intelees.. ce mi-e sambata, ce mi-e duminica ... rezist pana duminica de dorul vostru .. o sa ma cam perpelesc dar ma straduiesc :P
Incerc sa apar si eu la un mic si-o friptana, sa vedem cu timpu` :)
Sa ne vedem cu bine!
Bft
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST - Kompass Blue. B - 04 - YEH (Oh Yeah!). || 20.000 km
---- [LINK - jurnal de bord]

danny86

Re: Intalnire sambata, 9 Mai ?

Post by danny86 »

Noi nu putem veni sambata insa duminica suntem prezenti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: la ora 11 in parcare la Cora daca asa a ramas stabilit

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnire sambata, 9 Mai ?

Post by scraachmyback »

Dapz...ramane pe duminica la ora 11 Parcare Cora cum intram facem rondu spre stanga(sa mergem spre iesire) si imediat stanga iar adica langa intrare :P....sper k a-ti inteles :))))
cine vrea sa "cumpere cumparaturi" dinainte, cine nu... ne descurcam noi...sau mancam mancarea altora ;)

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”